מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

קובץ לא נבחר
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

הלבנת שיניים

מרפאתנו מובילה בתחום הלבנת השיניים בישראל, במגוון שיטות טיפול שונות ובטכנולוגיות מתקדמות. חיוך צחור וזוהר הוא חלומם של רבים, כיום, באמצעות שיטות מתקדמות להלבנת שיניים ובזכות ניסיונם הרב של ד"ר רוני אמיד וצוות רופאי המרפאה, החלום הרחוק שלכם הופך בקלות למציאות בהירה ומחוייכת.

צפו בסרטון העוסק בשיטות שונות להלבנת השיניים בתוכנית "מילון היופי"

מהם הגורמים לשיניים צהובות ומוכתמות

בדומה לתהליכי ההתבגרות במערכות הגוף השונות, גם צבע השיניים נוטה להשתנות, להצהיב או להאפיר במשך השנים. השן היא מעין "רשת" הסופגת אליה חומרי צבע ממזון ושתיה . המראה הגבישי של השן מאפשר ספיגת חומרים בצבעים שונים מפירות, ירקות משקאות שונים ועישון, כמו גם מחבלות, שימוש בתרופות או מסיבות אחרות. בנוסף השנים שחולפות עושות את שלהן ועם הגיל, השיניים מקבלות גוון שונה, צהוב או אפור יותר, השיניים עלולות להיות מוכתמות על ידי צביעה חיצונית בעקבות חומרים שונים המצטברים עליהן.

שיניים מוכתמות או בעלות צבע עכור או כהה, לא רק שאינן מוסיפות זוהר לחיוך אלא אף פוגמות במראה הכללי האסתטי של הפנים. הלבנת שיניים הינה פתרון פשוט, יעיל, וחיוני. הלבנה איכותית במרפאתנו באחת ממגוון שיטות הטיפול השונות תחזיר את השיניים לצבען המקורי במהירות, באיכות בלתי מתפשרת ובמקצועיות שתמצאו רק במרפאת ד"ר רוני אמיד ובזכות הצוות המנוסה והמקצועי שלנו.

אז איך לטפל בשיניים צהובות

הלבנת שיניים הינה תהליך קוסמטי, קצר ואיכותי ליצירת אסתטיקה דנטאלית וניתן לביצוע בכמה אופנים. ניתן להגיע למרפאתנו לטיפול הלבנה האורך כשעה, התהליך מואץ בעזרת קרן אור המופקת ממנורת לד (LED). במרפאתנו משתמשים במנורת זום (ZOOM) הנחשבת למתקדמת מסוגה בעולם נורה זו מאירה אך ורק על השיניים, מאיצה את תהליך ההלבנה וגורמת לתוצאה מחמיאה ובהירה לצבע השיניים. שיטה נוספת היא השיטה הביתית, הלבנה באמצעות תבנית לשינה בלילה, בשיטה זו אנו יוצרים תבנית המותאמת באופן מדוייק לפה המטופל. את התבנית ממלאים בחומר מלבין אותו תקבלו במרפאתנו, התבנית עם החומר מורכבת על השיניים בלילה לפני השינה, מידי בוקר כשתסתכלו במראה תוכלו לראות את הבהרת השיניים כאשר לאחר כ-6-7 לילות  מתקבלת תוצאה משמעותית. כאמור הלבנת שיניים בכל אחת מהשיטות מבהירה את השיניים לכיוון צבען המקורי.

נמאס לכם מהכתמים על גבי השיניים ? מלאו פרטים ונחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ במרפאה

ד"ר רוני אמיד הינו מראשוני רופאי השיניים שבחנו בעבר את טיפולי הלבנת השן בלייזר, אך בשנים האחרונות מתבצעים במרפאתנו טיפולים מסוג זה בשתי הדרכים המובילות בעולם הנחשבות ליעילות ולבטוחות ביותר: קרן אור LED (מנורת ZOOM) וטיפול הלבנת שיניים ביתית, ניתן לשלב בין שתי השיטות.

כל השיטות להלבנת שיניים במרפאתנו

כל מגוון השיטות להלבנת השיניים ישיבו את השיניים לצבען המקורי היות והטיפול מתמקד במשקעים שחדרו לתוך השן. הטיפול מתבסס על נגזרות של מי חמצן בהרכבים שונים, המפרקים מולקולות של חומרי צבע לקטנות יותר. ככלל, טיפולי הלבנת שיניים  נחשבים לטיפולים מהירים וזמינים, אך יחד עם זאת הם חייבים להיעשות בצורה מוקפדת. אצלנו במרפאת ד"ר רוני אמיד הטיפולים נעשים בדרך היסודית והמקצועית ביותר. על מנת ליהנות מטיפול מושלם, תקבלו במרפאה ייעוץ מקיף המתייחס לנתונים חשובים כגון שיניים משוחזרות, כתרים, ציפויי חרסינה, איכות וכמות אמייל השיניים ומגוון נתונים ושיקולים שאנו נבדוק ולאחר מכן נחליט על הטיפול הנכון, המתאים והמדוייק.

במטרה לקבוע איזו שיטה מתאימה לכם.לפני תהליך הלבנת שיניים תעברו בדיקת התאמה מקיפה במסגרתה נבחן את התאמתכם לכל אחת משיטות הטיפול או לשילוב של שתיהן בכדי לקבל תוצאה מושלמת !!!

הלבנת שיניים ביתית

בשיטה זו יוצרים עבור המטופל תבנית שיניים בהתאמה אישית הנקראת גם סד הלבנה. את הסד על המטופל למרוח במשחת ג'ל מלבינה אותה יקבל במרפאה ולהרכיבו על שיניו למשך מספר שעות בכל יום (או לילה) ועד לשינוי המתבקש בגוון השיניים, הניכר לאחר כשבוע.

במסגרת התהליך נלקחות המידות המדויקות של השיניים ויוצקים מהן תבניות במעבדה. על המטופל או המטופלת לשהות עם החומר המלבין, שריכוזו נקבע ומותאם באופן אישי, במהלך כמה שעות ביום או בלילה.

יתרונות לשיטה ביתית: ניתן לבצע  בעזרתה טיפול תחזוקתי מידי פעם ובנוסף ניתן גם למלא את התבנית בפלואוריד על מנת למנוע עששת בשיניים.

חסרונות לשיטה הביתית: משך הטיפול הינו שבוע  לעומת טיפולי הלבנה במרפאהלאחריו ניתן לראות את השינוי באופן מיידי.

הלבנת שיניים בקרן אור (נורות ZOOM)

הלבנת שיניים בשיטת זום הינה אחת השיטות הבולטות כיום להלבנת שיניים בעולם וגם אצלנו במרפאה, מכוונת אלומת אור על השיניים שנמרחו בחומר מלבין ( 3 פעמים במשך שעה) כשאותה קרן אור ממוקדת – מזרזת את התהליך. שיטה זו נחשבת למתקדמת יותר מטיפולי הלייזר שבוצעו בעבר, מאושרת ובטוחה ביותר. 

טיפולי הלבנת שיניים באמצעות אלומת אור הינם יעילים ובטוחים. לאחר מריחת חומרי הגנה על החניכיים ושאר חלקי הפנים, נמרח ג'ל הלבנה על השיניים, נכוון אלומת אור המאיצה את תהליך הלבנת השיניים. החומר נמרח על השיניים 3 פעמים בכל פעם למשך 20 דקות, וסך הכל לשעה. ברוב המקרים תוך שעה מתקבלת תוצאה טובה. במקרים בהם התוצאה אינה מספקת ניתן להמשיך בתהליך באמצעות תבניות עד לקבלת התוצאה הרצויה.

ייתרון בולט בשיטת ZOOM הוא במשך הטיפול, אם יש לכם חתונה בערב או שברצונכם בשיניים לבנות ועכשיו, שיטת זום היא הפתרון עבורכם, תוך פחות משעה החיוך יהיה לבן וצחור.

הלבנת שיניים בשילוב מספר שיטות

לעיתים נבחרת הלבנה באמצעות שיטה אחת מסויימת אך יש להשלים את הטיפול באמצעות שיטה נוספת על מנת לקבל תוצאה מושלמת רצויה.  

על מנת להתאים את שיטת ההלבנה המושלמת עבורכם, מרפאת רופא השיניים, ד"ר רוני אמיד מבצעת פגישה מקדימה וייעוץ מקיף בו ניתן להבחין בשחזורים, כתרים על גבי שיניים או ציפויי חרסינה, במידה ונעשו, ובדיקת איכות ומצב השיניים והתאמתן לטיפול – שכן, שיטת ההלבנה המוזכרת מתייחסת לשיניים טבעיות בלבד.

על מנת לקבל גוון לבן שאינו צבעה הטבעי של השן, ניתן להתקין על השיניים ציפויי חרסינה  כמו גם טיפולים נוספים. למידע בנושא ציפוי חרסינה לשיניים, לחץ כאן

צפו בד"ר רוני אמיד בתקשורת:

במקרה ומדובר בשן שאיבדה את צבעה המקורי עקב טיפולי שורש או חבלה, מבוצעת הלבנה פנימית של השן לאחר קידוח קל בחלק הפנימי שלה, לתוך שן מוחדר החומר עד להבהרת השן לדרגה המתאימה הרצויה.

אז עכשיו כשהכל הוסבר באופן בהיר, מובן שזה הזמן שלכם להבהיר!

שאלות נפוצות בנושא הלבנת שיניים ותשובות עליהן:

ש- האם ניתן להלבין שיניים באמצעות סודה

ת- סודה לשתייה אכן מנקה את השן אך לא מלבינה אותה מכיוון שהסודה לא מבצעת פעולה של חימצון

ש- האם ניתן לבחור גוון מסויים אותו אני רוצה

ת- בטיפול מסוג הלבנת שיניים, השן חוזרת לצבעה הטבעי, במידה ורוצים צבע ייחודי ניתן לטפל בציפויים שונים.

ש- האם סוג משחת שיניים ספציפי שאני משתמשת בה עלול לגרום לצבע שיניים אפרפר

ת- צבען של השיניים המקורי נקבע על פי הגנטיקה, משחת שיניים בייצור של חברה מוכרת לא אמורה לגרום לשינוי בצבע השיניים

ש- האם שינוי בצבע השיניים קורה באופן מיידי

ת- לרוב כן, מיד בסיום ההלבנה ניתן לראות שינוי משמעותי

ש- מהי השיטה הטובה ביותר להלבנת שיניים

ת- קיימות שיטות רבות להלבנת שיניים במרפאה, אין המלצה חד משמעית ואנו מתאימים את השיטה בהתאם למטופל (כמובן מציגים את כל האפשרויות הקיימות)

לשאלות נוספות וקביעת פגישת ייעוץ במרפאת ד"ר רוני אמיד, מלא פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רוצים לדעת עוד בנושא- הבהרה על הלבנת שיניים 2020 לחצו כאן!

  • הלבנת שיניים לפני ואחרי טיפול