×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם


קובץ לא נבחר

Loader Roni Amid
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

השתלת שיניים

שתלים דנטליים במגוון שיטות טיפול במרפאת ד"ר רוני אמיד

שתלים דנטליים מהווים פתרון אסתטי מושלם עבור הסובלים מחוסר שיניים, פגמים מולדים, מחלת חניכיים חריפה וסיבות נוספות. השתלת שיניים במרפאתנו יכולה להתבצע ביום אחד או בסדרה של טיפולים כאשר התוצאה הסופית היא פתרון אסתטי / רפואי קבוע לאובדן השיניים שלכם, בסיום טיפול השתלים לשיניים במרפאתנו, תוכלו לשוב ולחייך.

צפו בסרטון המתאר את השתל המתקדם ביותר בעולם – שתל זירקוניה

שתל הזירקוניה הינו פרי פיתוחה של החברה השוויצרית Straumann, החברה הטובה ביותר בעולם לשתלים. השתל מתפקד בהצלחה כבר מספר שנים בפיות רבים בעולם, עכשיו גם בישראל במרפאתנו. 

מהו שתל לשיניים?

שתלים מתפקדים כפתרון קבוע בדומה לשיניים טבעיות, ולא פחות חשוב: בעזרת שיקום על גבי שתלים ניתן לשמור על מראה מבנה הפנים, שיקום על גבי שתלים מקנה לכם בטחון עצמי בכל סיטואציה. הליך השתלת שתל בשן יבוצע טוב כאשר מבצעים אבחון נכון לפה ומתאימים אפשרות טיפול ספציפית וייחודית למטופל.

שתלים דנטליים או שתלים בשיניים כפי שנהוג לכנותם, נחשבים כיום לפתרון האיכותי והמתקדם להשלמת שיניים חסרות, שיניים שנעקרו או שיניים שאינן ניתנות לטיפול.

מהם הגורמים לצורך בהשתלת שיניים?

הצורך בשתלים דנטליים נובע ממספר סיבות עיקריות כגון: חוסר שיניים, פגם מולד, שחיקה  קשה ביותר של השיניים, טיפול שורש שלא הצליח, מחלות חניכיים (פריודונטלית) וסיבות נוספות. מבין הסיבות הללו, מחלת החניכיים היא העיקרית לצורך בשתלים לשיניים. יש לקחת בחשבון שללא עצם תקינה ורחבה דיה, לא ניתן יהיה לבצע טיפול השתלת שיניים.

השתלת שיניים במרפאה לאחר טיפול

שיקום חלל הפה באמצעות שתל דנטלי

שתלים דנטליים הינם גוף צילינדרי העשוי מטיטניום, המשמש כשורש מלאכותי במקום שורש השן החסרה. לאחר השתלת השתל נבנה כתר, גשר או תותבת בהתאם לתוכנית הטיפול. כך תוך מספר מצומצם של מפגשים במרפאה נוכל לשקם לכם את הפה ולהשיב לכם את החיוך. במרפאת ד"ר רוני אמיד אנו מיישמים טיפולי השתלות שיניים בהצלחה גורפת. כל טיפולי השתלות שיניים במרפאה נעשים בידי מומחים לחניכיים או לכירורגית פה ולסת, עם תוצאות מובטחות לטווח ארוך: שתלים דנטליים עמידים, ויציבים, עליהם מותקנים כתרים הנראים זהים לחלוטין לשיניים טבעיות.

השתלת שיניים זירקוניה לתוצאות מושלמות

לראשונה בארץ במרפאתנו, שתל קרמי בצבע השן (זירקוניה) במקום שתל מתכתי (טיטניום), גם אם תיהיה בעתיד נסיגת חניכיים, יחשף איזור בצבע השן ולא בצבעה של המתכת. לא עוד הצללה כהה בחניכיים כתוצאה משתלים מתכתיים המשתקפים דרך החניכיים, שתל הזירקוניה מונע ספיחת חיידקים, מצמצם דלקות חניכיים ואינו גורם לאלרגיות.

 

מתעניין בהשתלת שיניים ? מלא פרטים ונשוב אליך בהקדם

שיעורי הצלחה מעולים בטיפולי השתלות שיניים

מרפאתנו מציעה אפשרויות טיפול מגוונות במסגרת טיפולי שתלים לשיניים. גם אם חסרה שן אחת (אפידמיולוגיה) או לחלופין שיניים רבות, בכל טיפול של השתלת שיניים אנו מתחייבים לתוצאות מושלמות.

ניסיון של למעלה מ-27 שנים מבטיח למטופלי מרפאתנו שתלים בשיניים שתוצאתם נבחנת ועומדת גם בסטנדרטים אסתטיים יוצאי דופן. אצל מטופלינו, גם במבט מקרוב קשה יהיה לגלות שאלו אינן השיניים שנולדו איתן. טיפולי השתלת שיניים מבוצעים במרפאתנו בדגש על איכות החומרים כמו גם על התוצאה האסתטית.

עוד כמה סיבות לבחור במרפאה של ד"ר רוני אמיד:

  • הקפדה על שתלים דנטליים המיוצרים בחברות העולמיות המובילות. האיכות מבטיחה לכם שתל שיתפקד לשנים ארוכות וטובות. בניית הכתרים על גב שתלים לשיניים בייצור טכנאי שיניים מיומנים וברמה אמנותית.
  • שימוש בטכניקות כירורגיות חדשניות בתחום השתלת שיניים כגון: תכנון מיקום שתלים באמצעות מחשב ובעזרת תבנית למיקום מדוייק של השתל, בניית עצם, הרמת סינוס וטיפולי חניכיים.

  • טיפולי שתלים בשיניים באמצעות מכשור מודרני ומתקדם
  • מרפאה חדשנית ושירות אישי ונעים מסייעים לעבור טיפולי השתלות שיניים בנינוחות
  • התחשבות מירבית בסדר היום שלכם ובצרכים שלכם בקביעת תורים לטיפולי שתלים בשיניים

מטופל מחייך לאחר השתלת שיניים במרפאה

אנו עורכים בדיקות קפדניות לוודא מראש איכות העצם ואת פוטנציאל קליטת השתל בעצם.

אם אינכם מתאימים לטיפולי השתלות שיניים נתאים עבורכם טיפול חלופי כמו גשר אדהזיבי.

מטופלים שאינם מתאימים לביצוע השתלת שיניים

ישנם מספר מקרים אשר לא ניתן לבצע טיפול השתלת שיניים מסיבות שונות כגון: סוכרת שאינה מאוזנת העלולה לפגוע בתהליך קליטת השתל, אוסטאופורוזיס או נטילת תרופות לטיפול באוסטאופורוזיס קשה נטילת תרופות הקשורות לקרישת הדם, חוסר עצם בלסת ומספר מקרים נוספים, אך ישנם טיפולים שונים שיש לבצע על מנת לפתור את הבעיה, כגון השתלת עצם ולאחר מכן ניתן לבצע השתלת שיניים בעזרת העצם החדשה שמצרה.

טיפולי גשר אדהזיבי (גשר מרילנד) במרפאת ד"ר רוני אמיד

במקרים שבהם שתל אינו אפשרי אנו מציעים למטופלים התקנה של גשר אדהזיבי מסוג גשר מרילנד. בגשר אדהזיבי השחזור הוא כתר המודבק משני צידי השן החסרה מבלי להזדקק לשתל. טיפול זה יעיל גם לאנשים שאינם מתאימים לטיפולי שתלים דנטליים וגם לכאלו העומדים לעבור הליך טיפולי השתלות שיניים, וזקוקים לפתרון זמני ואסתטי – ובעיקר במקרים בהם השן החסרה הינה אחת מהשיניים הקדמיות.

טיפול השתלת שיניים עם דוקטור רוני אמיד

תופעות לוואי הקשורות להשתלת שיניים

תופעות הלוואי הנגרמות מניתוח השתלת שיניים אינן קשות ואינן ממושכות, תופעה שכיחה מאוד היא נפיחות וכאב מקומי. בשל הסיכון הקיים לשטף דם מקומי, ייתכנו שינויים בגוון העור באותם המקומות. רוב מקרי תופעות הלוואי חולפים לאחר שלושה ימים עד שבוע.

הוראות אחרי ניתוח שתלים בשיניים

ההוראות ניתנות לכל מטופל באופן אישי בלבד ! יחד עם זאת רצוי לאכול מוצרים קרים כגון גלידה ופחות מוצרים חמים כגון מרק לתקופה של מספר ימים אחרי הטיפול, יש להפחית מאמץ פיזי באותם הימים. 

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בכל הנוגע לטיפולי השתלות שיניים. צרו קשר ונשמח לפגוש אתכם.

  • מטופל מחייך לאחר השתלת שיניים במרפאה