שלומציון המלכה 7, ת"א 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

קובץ לא נבחר
Loader Roni Amid
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

סתימות לבנות

סתימות לבנות – שחזורים בצבע השן

לבן יותר, יפה יותר. סתימות לבנות במרפאת ד"ר רוני אמיד

בשנים האחרונות רבים ממטופלינו במרפאה מודעים ליתרונות של שחזור שיניים באמצעות סתימות לבנות (או ליתר דיוק שחזורים בצבע השן ) ודורשים אותן. קל להבין אותם, סתימות לבנות מחקות בצורה מושלמת את השן הטבעית ואינן בולטות כמו זרקורים כסופים מתוך הפה. באמצעות סתימות לבנות ניתן לשחזר שיניים לאחר שנפגעו מעששת או להחליף סתימות כהות או כסופות.

עד העבר הלא רחוק, סתימה לבנה נחשבה לטיפול חלקי ולא תמיד יעיל. כיום הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לשחזר ביעילות שיניים קדמיות ואחוריות וגם לשמור על מראה טבעי. חומרי שחזור השניים יוצרים חיבור עמיד מאד אל שכבות השן, כך שנוצרת מקשה אחת חזקה של סתימה לבנה ושל השן עליה היא מחוברת.

במרפאת ד"ר רוני אמיד אנו מציעים למטופלים שלנו לבצע סתימה לבנה מחומרים מתקדמים ותוך התאמתם לאופי השחזור הנדרש. אנו מתחייבים לסתימות לבנות שיחזיקו שנים ארוכות ויחד עם זאת יראו טבעיות לחלוטין. גם מי שזקוקים לסתימות מרובות יכולים להיות שקטים שלא ניתן להבחין בין השיניים בהן נעשתה סתימה לבנה לבין השיניים הטבעיות.

אינליי, אונליי, וסתימת חרסינה (מילואות). כל השיטות, כל היתרונות

למרפאת ד"ר רוני אמיד ניסיון רב ביישום טיפולים מתקדמים במקום סתימות לבנות מחומרים מרוכבים.

אנו עושים שימוש בחרסינות מתקדמות במסגרת טיפולי סתימות לבנות, לרבות אינליי, אונליי (מילואות חרסינה) הנחשבים לשחזורים העמידים ביותר לאורך זמן, כאשר התאמת השיטה נעשית בהתאם להיקף שטח השן בו נדרשת הסתימה.

שחזור בעזרת חומרים מרוכבים יעיל כאשר "קירות" השן הם דקים, אך עדיין נותרה בהם כמות מספקת של חומר שן. אנחנו ממליצים על הטיפול בעזרת חומרים מרוכבים כאשר החלל אותו אמור החומר למלא הוא קטן עד בינוני. כאשר נדרשת סתימה נרחבת יותר, ויש חשש לשבירה של השן המשוחזרת (כתוצאה מכוחות הלעיסה) אנו ממליצים על מילואת חרסינה.

מילואת חרסינה (אינליי או אונליי) היא החלופה המתקדמת והמומלצת ברפואת השיניים העולמית על פני כתר גם במקרים בהם נדרש בעבר כתר משום שהיא אינה מחייבת הסרה נרחבת של חומר שן.

מילואת חרסינה היא סתימה נרחבת העשויה מחרסינה, ומותאמת לתוך השן או עליה. היא מותקנת במהלך שני מפגשים במרפאה: בביקור ראשון מסירים את העששת או את הסתימות הישנות מהשן, נלקחת מידה ונשלחת למעבדה ועל גבי השן מותקנת סתימה זמנית ובביקור השני מודבק החלק החסר על השן לאחר שבוצע על ידי טכנאי-אמן בצורה ובצבע הזהים לשן הטבעית.

אם אתם מתכננים שיקום פה אשר במהלכו יבוצעו מספר שחזורים, שווה לכם להתעניין בשחזורים השונים של סתימה לבנה. ללא ספק התוצאה תהיה אסתטית הרבה יותר.

אם הנכם מעוניינים בסתימה לבנה במקום סתימת אמלגם ישנה שאינה מוסיפה חן לחיוך שלכם, הנכם מוזמנים גם כן להתקשר. כמרפאה מובילה בתחום האסתטיקה הדנטלית יש לנו עבורכם מגוון רחב של טיפולים שיעלו על פניכם חיוך רחב. כל הטיפולים ניתנים בידי רופאים מנוסים מאד ומקצועיים בתחומם יחד עם ועם שירות נינוח ונעים.

  • סתימת שיניים לבנה