×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם


קובץ לא נבחר

Loader Roni Amid
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי לשיניים במרפאת הדוקטור רוני אמיד

ציפוי חרסינה ברמה אמנותית: ד"ר רוני אמיד

ציפויי חרסינה לשיניים הינם ספינת הדגל של רפואת השיניים האסתטית. בשנים האחרונות הביקוש לציפויי חרסינה גבוה מאד מאחר וניתן לשפר באמצעותם בצורה פשוטה יחסית פגמים דנטליים, ולעצב חיוך חינני ורענן.

הדבקת ציפוי חרסינה למינייט או סוג אחר של ציפוי שיניים דורשת מיומנות רפואית-אסתטית, ניסיון וכשרון.

התאמת ציפוי שיניים על פי הניסיון וידע הרחב של ד"ר אמיד

מטופלים רבים ביניהם גם כוכבי תקשורת, זמרים, שחקנים, וכל מי שהופעתם החיצונית חשובה להם, מגיעים לד"ר רוני אמיד לעיצוב באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים למינייט ואחרים. ד"ר רוני אמיד יוצר אסתטיקה דנטלית כבר למעלה מ- 27 שנה, אחראי לאלפי חיוכים יפים ומאושרים יותר, ומפתח שיטה ייחודית לציפוי שיניים: ציפוי חרסינה היקפי במחירים נוחים.

מעוניינים למצוא את החיוך הכי יפה שלכם? מתוך מגוון סוגי הציפוי לשיניים, נמליץ על הציפויים המתאימים ביותר לנתונים הייחודיים שלכם. מה שברור למטופלים במרפאה שלנו, הוא שהניסיון והידע הרחב שיש לנו עושים קסמים בכל חיוך מחדש.

שיניים שעברו ציפוי חרסינה במרפאת ד"ר רוני אמידפתרונות עיצוביים עם ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה הינם "עלי חרסינה" דקיקים המודבקים על השיניים ויוצרים ציפוי עדין בעל גוון המותאם לגווני השן הטבעית או לגוון מחמיא יותר מגוון השיניים הטבעיות ומעניקים פתרונות מהירים ויפים למגוון רחב של מצבים הדורשים שינוי רפואי או אסתטי של השיניים.

במרפאת ד"ר רוני אמיד אנו מציעים מגוון סוגים של ציפוי שיניים כגון: למינייט, לומינרס וציפויים היקפיים אשר מקנים לנו אפשרויות רבות לשינוי אסתטי:

  • ציפוי חרסינה למינייט לשחזור והשלמה של שיניים שבורות
  • ציפוי להארכת שיניים קצרות או שחוקות והשלמתן לאורך המקורי (או ארוך יותר מהאורך המקורי)
  • ציפוי חרסינה לצורך שינוי מיקום קו אמצע החיוך
  • ציפוי לסגירת מרווחים שנוצרו בין השיניים כתוצאה מחשיפת שורשים. (במקרים אלו ציפויי חרסינה לא רק תורמים למראה האסתטי אלא גם מסייעים להגנה מפני עששת ולצמצום רגישות לחום וקור עקב שורשים חשופים)
  • ציפוי חרסינה גם לשינוי צורת השיניים וכיווני השיניים בלסת כתחליף לטיפולי יישור שיניים. פעולה זו מיושמת באמצעות הדבקת הציפויים במידות עובי שונות, כדי ליצור מראה של שיניים ישרות ואחידות בעלת צבע אחיד ורענן יותר

לקוחה מרוצה לאחר טיפול ציפוי למינייט לשיניים

שינוי היחסים בין השיניים והתאמתן לצורות האסתטיות הנכונות

הבהרת שיניים קבועה (להבדיל מהבהרת שיניים עם חומרים כימיים שתוצאותיה עמידות לפרק זמן מוגבל)

הבהרת שיניים קבועה גם עבור מי ששיניהם כהות ואינם יכולים להבהיר באופן כימי (למי ששיניהם כהות בגלל תרופות, או בגלל מחלה המשפיעה על צבע השיניים)

ציפוי לשיניים למינייט

בציפויי החרסינה הקונבנציונליים (חזיתיות חרסינה או למינייט) מסירים כ-0.5 מ"מ מחזית השן. הסרת שכבה דקה מקדמת השן הטבעית נועדה למנוע מהשן להראות עבה לאחר הדבקת הציפוי כמו גם לתת מימד של שקיפות כשאור חודר דרך השן ויוצר אפקט מראה טבעי. ציפויי למינייט מאפשרים לרופא ולטכנאי ליצור שינויים בגודל השיניים, לסגור מרווחים ביניהן, להשפיע על צבען, ולקבל חיוך אסתטי ומרהיב. במקרים רבים, ציפוי חרסינה או למינייט, מהווים חלופה להתקנת כתרים על גבי שיניים שעברו טיפול מסוג טיפול שורש, כאשר נותרת בהן כמות מספקת של חומר שן. במיוחד כאשר מדובר בשיניים הקדמיות, למינייט מהווים פתרון אסתטי אופטימלי.

תוצאות מעולות עם ציפוי למינייט

יצירת מראה צעיר וחינני בעזרת ציפוי למינייט לשיניים שחוקות, שבורות, או עם כתמים וצבע לא אסתטי, למינייט מתאימים להרחבת שיניים צרות ולסגירה של מרווחים גדולים מדי במידה וקיימים בין השיניים, ציפויי למינייט מאפשרים יצירת קו אמצע חדש לחיוך, יוצרים איזון מחודש בקשת השיניים ובסימטריה בכלל, עם למינייט ניתן לשנות את יחסי הגודל של השיניים כדי לקבל מראה אסתטי יותר, עם למינייט ניתן לפתור בצורה יעילה בעיות של שיניים כהות ומוכתמות.

שיניים יפות לאחר ציפוי לומינירס לשיניים קדמיות

ציפויי חרסינה (לומינירס)

במקרים מסוימים נעשים במרפאה טיפולים עם ציפויי שן מחרסינה דקיקה וחזקה במיוחד. כאלה הם ציפויי לומינרס האמריקאים: דקיקים מאד ולכן לא נדרשת השחזה משמעותית של חומר השן. מספיקה השחזה מינימלית על מנת להדק את הציפוי הדקיק לשכבת האמייל של השן. 
ציפויי לומינירס מיוצרים ע"י חברת דנמט האמריקאית (Denmat), הידועה כאחת החברות המובילות בעולם בתחומי הקוסמטיקה הדנטלית.

ציפויי חרסינה היקפיים – פיתוח בלעדי של ד"ר רוני אמיד

ד"ר רוני אמיד, מבכירי הרופאים בארץ ובעולם בתחומי האסתטיקה הדנטלית, פיתח לאורך השנים שיטה ייחודית המיועדת למטרות ציפוי חרסינה לשיניים. שיטה זו זכתה לכינוי: ציפויי חרסינה היקפיים, וזאת בשל העובדה שציפויי החרסינה עוטפים את כל חזית השן וחלק ניכר מחלקה הפנימי. גם ציפויי החרסינה ההיקפיים אינם מצריכים הסרה רבה של חומר השן, ולכן נותנים הגנה מקסימאלית למבנה השן, יחד עם ציפוי אסתטי ועמיד לאורך זמן.
הציפויים ההיקפיים עוטפים את כל השן בדומה לכתר, אך הורדת חומר השן הינה מינימליסטית ביותר ודורשת הסרת שכבה דקה בלבד בדומה לנדרש בציפויים חזיתיים.

לקוחה מרוצה משיניים לבנות בציפוי שיניים היקפי ציפויי חרסינה היקפיים משמשים במקום כתרי חרסינה בשיניים קדמיות. במקרים בהם ברפואת השיניים הקונבנציונלית מבצעים כתרים. ציפויי חרסינה היקפיים מאפשרים יצירת מעטה הגנה על שיניים חלשות, שיניים שחסר בהן חומר רב, שיניים שנהרסו עקב עששת, שיניים שעברו טיפולי שורש או שיניים בהן לא נותרה כמות מספקת של אמייל השן למשל כתוצאה משחיקה, או מחומציות (צריכה מוגברת של משקאות מוגזים, מיץ תפוזים לימון ועוד.

רוצים לדעת איזה ציפוי שן מתאים לכם?

לבירור מחירים, תיאום פגישת ייעוץ ו/או כל נושא אחר צרו קשר כעת ותוכלו ליהנות מהשיטות המתקדמות ביותר, התאמה וביצוע אמנותיים.

  • ציפוי חרסינה לשלמות הטיפול