מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

  קובץ לא נבחר
  התייעצות ראשונית Onlineחינם
  ×
  ×

  ד"ר רוני אמיד

  בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
  את לימודי רפואת השיניים
  באוניברסיטת תל אביב ומאז
  מנהל מרפאת שיניים בתל
  אביב. עיקר פעילות המרפאה
  הם טיפולי אסתטיקה

  כתר זירקוניה

  ליהנות מהיהלום שבכתר עם כתרי זירקוניה

  כתר לשיניים קדמיות זירקוניהכתרי זירקוניה הפכו מבוקשים מאד בשנים האחרונות, כתרי הזירקוניה מקנים לשיניים מראה טבעי ועמידים מאד לאורך שנים.

  במה שונים כתרי זירקוניה מכתרים על בסיס מתכתי? זירקוניה היא למעשה מינרל מלאכותי קשיח ביותר, הסמל הכימי שלה הוא Zr וזהו חומר עמיד לקורוזיה, המיוצר במעבדות מיוחדות, אסתטי במיוחד בשל חוזקו הרב, ניתן לייצר ממנו כתרים ללא בסיס מתכתי קשיח נפרד.אמנם גם כתרי חרסינה על בסיס מתכת המיוצרים באופן מקצועי, מדוייק בידי טכנאי אומן ומותקנים בקפידה יכולים לשרת אתכם בצורה טובה ולהגיע לרמת אסתטיקה גבוהה אך עם חלוף השנים מתוך המתכות עלולים לחלחל חומרים כהים לשן ולחניכיים והתוצאה המתקבלת פחות אסתטית ופחות בריאה מאשר התוצאה הבריאה והאסתטית בעזרת כתרי זירקוניה.

  כתרי זירקוניה תמונותבמרפאת ד"ר רוני אמיד מושקעים זמן רב, מחשבה וידע בייצור כתרי חרסינה כמו גם בייצור כתרי זירקוניה. תכנון הכתרים וייצורם נעשה באופן ממוחשב על מנת שישתלבו ויראו כמו שיניים טבעיות. העבודה בשיתוף עם טכנאי השיניים המובילים בארץ מאפשרת תוצאות אמנותיות ושיניים הבנויות מגוונים שונים, עם מאפייני צבע ושקיפות טבעיות ומושלמות.

  כתרי זירקוניה עם כל היתרונות

  כתרי זירקוניה לפני ואחריחניכיים בריאות ולא מוכתמות – כתר זירקוניה מקטין הצטברות חיידקים והיצמדות שיירי מזון ותורם בכך למניעת דלקות חניכיים ולבריאות השיניים. בנוסף, בהתקנת כתר זירקוניה החניכיים אינן מוכתמות על ידי חומרים המופרשים ממתכות, כפי שעלול לקרות בכתר עם בסיס שלד מתכתי.

  התאמה מושלמת לחיוך – שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מאפשר בניית כתרי זירקוניה מושלמים המותאמים לקשת השיניים ולמנשך האישי שלכם. במרפאת ד"ר רוני אמיד מידות הכתרים נלקחות גם באמצעות סורק דיגיטלי חדשני. הסורק מצלם את השיניים, מעביר את המידע למחשב והמידות המדוייקות נשלחות למעבדה תוך זמן קצר, מחרטה ממוחשבת מייצרת את כתרי הזירקוניה הנשלחים למרפאה. (ובמקרים אלו בלי לעבור את התהליך הלא נעים של לקיחת מידות באמצעות חומרי מטבע)

  שיניים יפות תמונותמראה של שיניים טבעיות – אחת האיכויות הבולטות של כתר זירקוניה היא בעובדה שבידיים מיומנות ומקצועיות הוא עשוי להראות כמו שן טבעית לחלוטין. כתר זירקוניה מאפשר מעבר אור טבעי דרך הכתר בדומה לשן טבעית, ולכן כתר זירקוניה נראה כמו שן חיה לחלוטין בניגוד לכתר בצבע אטום ואחיד – כזה החושף ממרחק התערבות של רופא שיניים.

  פתרון למטופלים הסובלים מאלרגיה למתכות – נשים רבות מגלות שהן אלרגיות למתכות, כאשר הן עונדות עגילים אשר אינם עשויים ממתכת אצילה. באותה מידה, מטופלים אלרגיים למתכות עלולים לפתח אלרגיה בחניכיים עם כתרים שבסיסם ממתכת. לשמחתנו, ניתן בעזרת כתר זירקוניה לטפל במי שאלרגיים למתכות, והחניכיים יראו בריאות וחינניות כפי שנראות סביב שיניים טבעיות.

  רוצים כתר שיראה מושלם וטבעי? מעוניינים בהתאמת כתר זירקוניה האיכותי ביותר בישראל?

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • מטופלת לאחר השתלת כתר זירקוניה