מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

  קובץ לא נבחר
  התייעצות ראשונית Onlineחינם
  ×
  ×

  ד"ר רוני אמיד

  בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
  את לימודי רפואת השיניים
  באוניברסיטת תל אביב ומאז
  מנהל מרפאת שיניים בתל
  אביב. עיקר פעילות המרפאה
  הם טיפולי אסתטיקה

  מהו תכנון ממוחשב להשתלת שיניים?

  בעבר נהגו רופאי השיניים המבצעים השתלת שיניים להחדיר את השתלים "לפי העין" בהתאם למיקום שהעריכו שהינו הנכון  והמתאים ביותר לקראת השיקום העתידי או לחילופין במקומות בהן היתה כמות ואיכות העצם הטובה ביותר להשתלה.

  ברפואת השיניים המתקדמת נעשה כיום  שימוש באמצעי הדמיה מתקדמים יחד עם שימוש במדפסות תלת מימדיות וכך ניתן ליצור הדמיה תלת מימדית של עצמות הלסתות לאחר התאמה של צילום CTאל תבנית גבס המדגימה בצורה מדוייקת את עצמות הלסת..

  בתהליך זה נעשה שימוש בצילומי CT דיגיטלים אשר מקטינים את החשיפה לקרינה ב 90% לעומת צילומים קונבנציונלים.

  לאחר התאמת צילום ה CTעל דגם הלסת מתוכנן על המחשב  ומיוצר סד מנחה  מדויק אישי  המונח על עצם הלסת בזמן ההשתלה מכוון את הרופא המשתיל ומנחה אותו היכן המיקום האידיאלי בו יש למקם את השתלים. הסד מדריך מהי הזווית ומהו הכיוון המדויק של השתלים ומהם המרחקים המתאימים ביותר בין השתלים, כך נקבעים מספר השתלים ומתוכנן מיקומם האידיאלי כמו גם אורכם של השתלים בהתאם לתנאי העצם ובהתאם לצורה הטובה ביותר המתאימה לשיקום העתידי.

  בתוך הסד  ישנם שרוולים דרכם עוברים המקדחים בזמן ההשתלה  ומנחים את המשתיל בצורה מדויקת ללא חשש מפגיעה בגופים אנטומיים כמו עצבים באזור, סינוסים כלי דם או פגיעה בשיניים הסמוכות היכן למקם את השתלים.

  בהשתלה באמצעות סד מנחה אישי ניתן לעיתים לבצע שתלים ללא חיתוך החניכיים והיא מהירה יותר, מדויקת, בטוחה יותר ופחות טראומתית למטופל.

  למידע בנושא השתלת שיניים, לחצו כאן