מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  מרכז למצויינות

  ד"ר רוני אמיד – חבר באקדמיה האמריקאית לקוסמטיקה דנטאלית (AACD)

  חבר באקדמיה האמריקאית לקוסמטיקה דנטאלית (AACD)

  היא האקדמיה העולמית הגבוהה ביותר בתחומי המדע והאמנות הנוגעים לעולם הקוסמטיקה הדנטאלית. האקדמיה האמריקאית מציבה לחבריה, ובכללם לד"ר אמיד, את הסטנדרטים הגבוהים ביותר למחקר, ומהווה את מקור המידע העדכני ביותר בתחום הקוסמטיקה הדנטאלית, באמצעות הכנסים המדעיים שהיא עורכת ומגזין האקדמיה שהיא מוציאה, מעת לעת.

  חבר נספח באקדמיה האירופאית לאסתטיקה דנטאלית

  חבר נספח באקדמיה האירופאית לאסתטיקה דנטאלית

  האקדמיה האירופאית לאסתטיקה דנטאלית נוסדה בשנת 1986 בז'נבה, שווייץ. האקדמיה חרתה על דגלה את קידום המצוינות וטיפוח המנהיגות המובילה בתחום. האקדמיה מעודדת יצירת מחקרים חדשים ותקשורת בינתחומית באמצעות פרסומים מדעיים ומצגות לימודיות למחקרים ומעדכנת באופן שוטף בטכניקות, בחומרים ובחידושים הרבים בתחום.

  רפואת שיניים מוכחת

  גישתנו הינה רפואת שיניים מוכחת מחקרית ובמרכזה רפואה עדכנית המתבצעת אך ורק בחומרים מעולים ואיכותיים ובטכניקות אשר הוכחו כמוצלחות ומתקדמות במחקרים מדעיים. אנו מאמינים ברפואת שיניים העונה לדרישותינו הקפדניות, ומיישמים זאת בעבודתנו בפועל.

  אווירת טיפול נעימה

  טיפול שיניים לא חייב להיות חוויה מעיקה. בתכנון המרפאה שלנו, הקפדנו על יצירת אווירה נינוחה ורגועה, הן בחללי הייעוץ וההמתנה, כמו גם במהלך הטיפול עצמו. אוזניות אלחוטיות, סרטים על מסכי LCD חדישים ומוזיקת רקע נעימה עומדים לרשותך במהלך הטיפול – הכל כדי שתרגיש בנוח.