מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

קובץ לא נבחר
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי לשיניים במרפאת הדוקטור רוני אמיד

ציפוי חרסינה ברמה אמנותית: ד"ר רוני אמיד

ציפויי חרסינה לשיניים – ספינת הדגל של רפואת השיניים האסתטית.

בעזרת ציפויי חרסינה ניתן לשפר את החיוך בצורה קלה ומהירה ולעצב מחדש חיוך מחמיא, חינני ורענן.

התאמת ציפוי שיניים בעזרת הניסיון והידע של ד"ר אמיד

מטופלים רבים ביניהם כוכבי תקשורת, זמרים, שחקנים, ולמעשה כל מי שהופעתם החיצונית חשובה להם, מגיעים לד"ר רוני אמיד לעיצוב  החיוך באמצעות ציפויי חרסינה לשיניים למינייט וציפויים אחרים.

ד"ר רוני אמיד יוצר אסתטיקה דנטלית משנת 1990, אחראי לאלפי חיוכים יפים ומאושרים יותר, בין השאר הינו מפתח של שיטה ייחודית לציפוי שיניים: ציפוי חרסינה היקפיים.

הדבקת ציפוי חרסינה מסוגים למינייט, לומינירס או למעשה כל סוגי ציפוי השיניים דורשת מיומנות רפואית, הבנה אסתטית, ניסיון רב וכשרון.

מעוניינים למצוא את החיוך היפה שלכם? מתוך מגוון סוגי הציפוי לשיניים, נמליץ על הציפויים המתאימים ביותר לנתונים הייחודיים שלכם. המטופלים במרפאתנו כבר יודעים שהניסיון והידע הנרחב עושים קסמים בכל חיוך מחדש.

שיניים שעברו ציפוי חרסינה במרפאת ד"ר רוני אמידפתרונות עיצוביים עם ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה הינם "עלי חרסינה" דקיקים המודבקים על השיניים ויוצרים ציפוי עדין בעל גוון המותאם לגווני השן הטבעית או משנים את הגוון למחמיא יותר מצבען הטבעי של השיניים ומעניקים פתרונות מהירים ויפים למצבים שונים בהם נדרש שינוי  לצורך רפואי או אסתטי של השיניים.

במרפאת ד"ר רוני אמיד אנו מציעים מגוון סוגים של ציפוי שיניים כגון: למינייט, לומינרס וציפויים היקפיים המאפשרים לנו אפשרויות רבות לשינוי אסתטי:

  • ציפוי חרסינה לשחזור והשלמה של שיניים שבורות
  • ציפוי להארכת שיניים קצרות או שחוקות והשלמתן לאורכן המקורי (או ארוך יותר מהאורך המקורי)
  • ציפוי חרסינה לצורך שינוי מיקום קו אמצע החיוך
  • ציפוי לסגירת מרווחים שנוצרו בין השיניים כתוצאה מחשיפת שורשים. (במקרים אלו ציפויי חרסינה לא רק תורמים למראה האסתטי אלא גם מסייעים להגנה מפני עששת ולצמצום רגישות לחום וקור עקב שורשים חשופים)
  • ציפוי חרסינה גם לשינוי צורת השיניים וכיווני השיניים בלסת כתחליף לטיפולי יישור שיניים. פעולה זו מיושמת באמצעות הדבקת הציפויים במידות עובי שונות, כדי ליצור מראה של שיניים ישרות ואחידות בעלת צבע אחיד ורענן יותר

לקוחה מרוצה לאחר טיפול ציפוי למינייט לשיניים

  • שינוי היחסים בין השיניים והתאמתן לצורות האסתטיות הנכונות
  • הבהרת שיניים קבועה (להבדיל מהבהרת שיניים עם חומרים כימיים שתוצאותיה עמידות לפרק זמן מוגבל)
  • בעזרת ציפויים ניתן לבצע הבהרת שיניים קבועה גם עבור מי ששיניהם כהות ואינם יכולים להבהיר באופן כימי (למי ששיניהם כהות בגלל תרופות, או בגלל מחלה המשפיעה על צבע השיניים)

ציפויי חרסינה לשיניים (למינייט)

בציפויי החרסינה הקונבנציונליים (חזיתיות חרסינה או למינייט) מסירים כ-0.5 מ"מ מחזית השן. הסרת שכבה דקה מחומר השן הטבעי נועדה למנוע מהשן להראות עבה לאחר הדבקת הציפוי כמו גם  לאפשר מעבר אור דרך השן ויצירת אפקט של מראה טבעי ושקיפות.

ציפויי חרסינה למינט מאפשרים לרופא ולטכנאי ליצור שינויים בגודל השיניים, לסגור מרווחים ביניהן, להשפיע על צבען, ולקבל חיוך אסתטי מרהיב. במקרים רבים, ציפוי חרסינה או למינייט, מהווים חלופה להתקנת כתרים על גבי שיניים שעברו טיפול מסוג טיפול שורש, כאשר נותרת בהן כמות מספקת של חומר שן. במיוחד כאשר מדובר בשיניים הקדמיות, למינייט מהווים פתרון אסתטי אופטימלי.

תוצאות מעולות עם ציפויי חרסינה (למינייט)

יצירת מראה צעיר וחינני בעזרת ציפוי למינייט לשיניים שחוקות, שבורות, מוכתמות  או בעלות צבע לא אסתטי.

למינייט מאפשרים הרחבת שיניים צרות וסגירה של מרווחים גדולים במידה וקיימים בין השיניים,

ציפויי למינייט מאפשרים יצירת קו אמצע חדש לחיוך, יוצרים איזון מחודש בקשת השיניים ובסימטריה בכלל, עם למינייט ניתן לשנות את פרופורציות השיניים על מנת  על מנת לקבל מראה אסתטי, בעזרת למינייט ניתן לפתור בצורה מושלמת תופעות של שיניים כהות ומוכתמות.

שיניים יפות לאחר ציפוי לומינירס לשיניים קדמיות

ציפויי חרסינה לשיניים (לומינירס)

במקרים מסוימים מבוצעים במרפאה טיפולים בעזרת ציפויי שן מחרסינה דקיקה וחזקה במיוחד, כדוגמת ציפויי לומינרס האמריקאים: דקיקים מאד ולכן לא נדרשת השחזה משמעותית של חומר השן. במקרים אלה מספיקה השחזה מינימלית להדביק את הציפוי הדקיק אל שכבת האמייל של השן. 
ציפויי לומינירס מיוצרים בארצות הברית ע"י חברת דנמט  (Denmat), הידועה כאחת החברות המובילות בעולם בתחומי הקוסמטיקה הדנטלית.

ציפויי חרסינה היקפיים – פיתוח בלעדי של ד"ר רוני אמיד

ד"ר רוני אמיד, מבכירי הרופאים בארץ ובעולם בתחומי האסתטיקה הדנטלית, פיתח לאורך השנים שיטה ייחודית המיועדת למטרות ציפוי חרסינה לשיניים. שיטה זו זכתה לכינוי: ציפויי חרסינה היקפיים, וזאת בשל העובדה שציפויי החרסינה עוטפים את כל חזית השן וחלק ניכר מחלקה הפנימי. גם ציפויי החרסינה ההיקפיים אינם מצריכים הסרה רבה של חומר שן, ולכן מקנים הגנה מקסימאלית לשיניים יחד עם ציפוי אסתטי ועמיד לאורך זמן.
הציפויים ההיקפיים עוטפים את רוב השן, אך בניגוד לכתר הסרת חומר השן הינה מינימליסטית ביותר ודורשת הסרת שכבה דקה בלבד בדומה לנדרש בציפויים חזיתיים.

לקוחה מרוצה משיניים לבנות בציפוי שיניים היקפי ניתן לעשות שימוש בציפויי חרסינה היקפיים במקום כתרי חרסינה בשיניים קדמיות. במקרים רבים בהם ברפואת השיניים הקונבנציונלית מבצעים כתרים.

ציפויי חרסינה היקפיים מאפשרים יצירת מעטה הגנה על שיניים חלשות, שיניים שחסר בהן חומר רב, שיניים שנהרסו עקב עששת, שיניים שעברו טיפולי שורש או שיניים בהן לא נותרה כמות מספקת של אמייל השן למשל כתוצאה משחיקה, או מחומציות (צריכה מוגברת של משקאות מוגזים, מיץ תפוזים לימון ועוד.

רוצים לדעת איזה ציפויי שיניים מתאימים לכם?

לבירור מחירים, תיאום פגישת ייעוץ ו/או כל נושא אחר צרו קשר כעת ותוכלו ליהנות מהשיטות המתקדמות ביותר, התאמה וביצוע אמנותיים.

  • ציפוי חרסינה לשלמות הטיפול