מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

קובץ לא נבחר
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

רווח בשיניים

במקרים רבים ילדים וגם מבוגרים, נזקקים ליישור שיניים עקב במיקום וכיוון השיניים שנתגלו  בתוך חלל הפה, בעיות שקשורות למראה של השיניים כמו: רווח בשיניים או רווח בשיניים לאחר גשר, שיניים שהן עקומות, שיניים שמוטות לצד באופן מאוד בולט וגלוי לעין ועוד. הטיפול הינו בעל צורך רפואי, אך יש לו השפעה גם בצד החברתי.

 

כשם שציפויי חרסינה או כתר חרסינה שמדמה שן טבעית גם הפתרונות השונים ליישור שיניים מאפשרים לכל אחד להיראות ייצוגי יותר, מוצלח יותר, ולהצטייר בעיניי החברה כאדם נאה  ומטופח. יש נטייה לחשוב שרווח בשיניים היא בעיה שקשורה בעיקר בקרב ילדים או בני נוער, אך במענה לשאלה מדוע נוצרים רווחים בין השיניים יש מספר תשובות ולכן לטיפול מגיעים אנשים מכל קבוצות גילאים, כולל אנשים מבוגרים.

רווח בשיניים לפני טיפול יישור שיניים במרפאה

דרכי טיפול לסגירת רווחים

בתהליך יישור שיניים מבצעים שתי פעולות, הראשונה היא קביעת תור למרפאתנו שלנו המתמחה ביישור שיניים, ושם לאחר בדיקה מסודרת מקבלים הנחיות מרופאים מומחים, חלק מהפעולות כוללות שימוש בגשר וקשתיות מכל מיני סוגים שאותם אפשר להרכיב על השיניים שלכם לתקופה קצרה. בחלק מהשיטות אתם לא תאלצו לעשות דבר שמצריך פעולה אקטיבית, כשגופי יישור השיניים מקובעים. יש טכניקות יישור שנעשה בהם שימוש בסמכים ובגשר המחוברים בצורה נסתרת לשיניים וחלקם נסתרים ולא נראים לעין האדם שצופה בכם כלל.

כמה זמן לוקח לסגור רווח בין השיניים?

לא ניתן לקבוע באופן ברור זמן משוער מכיוון שהמקרים שונים זה מזה אצל ילדים יישור שיניים אורך לעיתים מהר יותר כי העצמות הצעירות שלהם גמישות יותר מאשר אצל מבוגרים. בנוסף יש מקרים שמדובר בכמה שיניים בודדות, אז משך זמן התהליך הינו בהתאם.

שימוש בקשתיות של חברת אינוויזליין

לאחר לקיחת מידות של השיניים המודלים נשלחים למעבדה בחו"ל שם יוצרים הדמיה אישית של השיניים שתחשוף עבורכם  את כל התוכנית הטיפולית שתעברו ואת מספר הקשתיות שתקבלו. בנוסף מקבלים תחזית שהיא מדויקת לאורך זמן הטיפול וגם הדמיה איך יראו השיניים שלכם בסיום הטיפול.

הקשתיות שייבחרו יהיו מותאמות בצורה מושלמת לשיניים ושונות זו מזו מעט בהתאים להתקדמות הטיפול ויהיה ניתן לשלוף אותן כל פעם שתרצו בכך, כמו: לפני פעילות ספורט, לפני אירוע חשוב, לפני אכילה, בערב לפני שאתם מצחצחים שיניים. הקשתית תהיה שמורה בקופסא כל עוד שהיא מחוץ לחלל הפה שלכם. הטיפול יתבצע ללא מתכת וללא חוטי מתכת שיכולים לפצוע או לגרום להרגשה שהיא לא נעימה.

שימוש בסמכים ואביזרים קבועים

סמכים הם אביזרים זעירים העשויים מחומרים שונים, והם מודבקים על השיניים על ידי האורתודנט. תפקידם לעזור ולקדם טיפול של לקויים ביישור השיניים שלכם, לרבות רווח בשיניים או שיניים בזווית חדה ובולטת. סמכי השיניים המוזהבים משמשים גם כחומרי גלם לתכשיטים וניתן לאמצם בסוף הטיפול לצורך הכנת תכשיטים שיהוו מזכרת משמחת מן התקופה.

ראו גם: יישור שיניים – אסתטיקה דנטאלית

 

מלאו פרטים כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

ילדה במהלך יישור שיניים