מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  שיטת אינויזליין – גשר שקוף

  שיטת אינויזליין – גשר שקוף

  להשפעה המשמעותית של החיוך שלנו על חיינו אין גיל. כיום, אפשר ליישר את השיניים וליפות את החיוך בנוחות ובקלות ובאופן כמעט בלתי נראה – שקוף שזה פיתרון מושלם! מבוגרים רבים חולמים על שיניים ישרות וחיוך כובש אך חוששים להיראות עם "גשר" בולט על השיניים עד לקבלת התוצאה הרצויה. שיטת אינויזליין INVISALIGAN המבוססת על יצירת "גשר שקוף" וכמעט בלתי-נראה, פותחת את האפשרות לקבלת יישור שיניים עבור רבים כל כך שנמנעו עד היום ומקרבת אותם בקלות ובנוחות אל הגשמת החלום. יישור שיניים בשיטת  אינויזליין (INVISALIGAN) מבוצע באמצעות קשתיות שקופות (פלטה שקופה) המונחות על השיניים ויוצרות עליהן  מעט לחץ הגורם לתזוזת השיניים לאט לאט, לכיוון הרצוי, כפי שנקבע  בעזרת תכנון ממוחשב על-ידי הרופא.

  איך עובד יישור שיניים שקוף?

  לאחר אבחון, תכנון, התבוננות בצילומים ולקיחת מידות, מיוצרת סדרה של קשתיות שקופות כשכל קשתית מיוצרת באופן המותאם אישית לשיניים הייחודיות שלכם. תפקידן של הקשתיות הוא להזיז את השיניים בהדרגה עד למקומן הסופי. באמצעות  תכנון ע"י המחשב וטכנולוגיות הדמיה בתלת מימד, תוכלו לצפות כבר בתחילת הטיפול כיצד אמורות להראות התוצאות הסופיות והמרשימות של התהליך.

  מהו משך זמן הטיפול בגשר שקוף?

  את הקשתית יש להרכיב במשך כ-20 שעות ביממה. כל קשתית מוחלפת מדי שבוע עד 10 ימים, בהתאם להתקדמות הטיפול, כשלאחר שסיימה את תפקידה עוברים לקשתית הבאה בסדרה. משך הטיפול כולו נקבע בהתאם לצרכים האישיים של כל מטופל.

  מהם יתרונות יישור השיניים באמצעות גשר שקוף?

  עובד בשקט: יישור השיניים באמצעות פלטה שקופה (גשר שקוף) הוא טיפול נוח, אסתטי וכמעט ובלתי נראה. לכן, אינו מפריע להמשך חיים מחוייך ופעיל בכל גיל. מאפשר הפסקה: מעבר להיותן נסתרות, הקשתיות ניתנות להסרה לצורך אכילה, שתייה וצחצוח שיניים ובכך מסייעות לכם לשמור על פה רענן והיגיינה טובה של הפה לעומת מכשור קונבציונלי המקשה על שמירת הגיינה אורלית. עדין: בניגוד ליישור שיניים באמצעות חוטים ו/או קוביות מתכת, הטיפול באמצעות פלטות אינויזליין אינו גורם לפציעות או שריטות בלשון, בחניכיים ובלחיים. צפוי מראש: עוד לפני תחילת הטיפול וגם במהלכו תוכלו לראות את התוצאות הצפויות.

  האם הטיפול כואב?

  לאחר הטיפול, ישנם אנשים אשר חווים אי נוחות זמנית קלה לאחר החלפת קשתית ותחילתו של שלב חדש בטיפול. תחושה זו, שחולפת לאחר יום או יומיים, מעידה על תהליך הלחץ הרצוי שמוביל לתזוזת השיניים הרצויה ולהצלחת הטיפול.

  כמה עולה גשר שקוף?

  עלות הטיפול תלויה במידה רבה במורכבות המקרה הפרטי שלכם והטיפול המותאם לכם. הגשר השקוף הינו פיתרון בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד והמטופלים מעידים על טיפול נח ותוצאות מרשימות אשר תורמות לביטחונם העצמי ולשיפור המראה בחיוך תמידי.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם