מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  10 סיבות מדוע לבחור בנו

  10 סיבות מדוע לבחור בנו

  מתחייבים ליצור את החיוך הכי מתאים לך

  לכל אחד יש חיוך משלו….צורת החיוך שהכי מתאימה לו לדעתו, כדי להגיע לתוצאה ההולמת אותך בדיוק, נלמד להכיר את מאפייני הופעתך ואת אישיותך ואחר כך נמצא יחד את החיוך המושלם עבורך. ד"ר רוני אמיד הוא רופא שיניים היוצר כבר שנים רבות חיוכים מושלמים ומחמיאים למטופליו. משנת 1990 בה סיים את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת ת"א, מנהל ד"ר אמיד את מרפאת השיניים אשר עיקר פעילותה הם טיפולי אסתטיקה דנטלית, שיקום על גבי שיניים ושתלים דנטלים.

  במרפאה לצידו של ד"ר אמיד נמצאים רופאים מכל התמחויות רפואת השיניים לצורך טיפולים מורכבים של שתלים, יישור שיניים, טיפולי חניכיים, כירורגיה וטיפולי שורש יחד עם כל סוגי הטיפולים המשמרים והאסתטיים המתקדמים ביותר בעולם.

  מתכננים יחד איתך מה נכון עבורך

  בעזרת אמצעי ההדמיה המתקדמים לאחר שנלמד את רצונותיך, נראה לך איך ייראה החיוך שלך, נתכנן את צורת השיניים על המחשב במעבדה בהתאם לרצונותייך ולאחר מכן נבנה מודל תלת מימדי להמחשת התוצאה ובעזרת חומרים פלסטיים נמחיש לך בדיוק כיצד תראה התוצאה הסופית בפה עוד לפני תחילת הטיפול.

  אחריות לאחר הטיפולים

  על ציפויי חרסינה, כתרים וגשרים ניתנת במרפאתנו אחריות לשלוש שנים. האחריות תקפה, בכפוף לתנאים הבאים:

  • לאחר השלמת הטיפול, על המטופל להגיע לפחות לשתי פגישות שיננית בשנה במרפאה, ולהקפיד על תוכנית תחזוקתית שתבנה עבורו השיננית.
  • המטופל נבדק על ידי הרופא המטפל כל שישה חודשים.
  • אחת לשנה ייבדק המתרפא עם סטטוס צילומים פריאפיקלי מלא.
  • המטופל השלים את כל הטיפול, בהתאם לתוכנית שנקבעה.
  • השחזורים לא ניזוקו כתוצאה מטיפול דנטלי נוסף או טראומה, מחלת עצם או מחלת חניכיים.
  • אין היווצרות עששת המחייבת החלפת השחזור לצורך סילוקה.
  • במקרים של שחזור של יותר משש שינים, יבוצע סד לילה בסיום הטיפול. המטופל יקפיד לישון עם סד לילה על מנת למנוע טראומה לשיניים ולשחזורי החרסינה.
  • אין חוב כספי למרפאה.

  צוות רופאים מוביל

  במרפאתנו מבוצעים טיפולי שורש ע"י מומחה לטיפולי שורש בעזרת מיקרוסקופ, וטיפולי חניכיים ושתלים ע"י מומחה לרפואת חניכיים.

  מכשור דנטאלי מתקדם

  הציוד במרפאתנו הינו המתקדם ביותר מסוגו, וכולל בין השאר צילומי רנטגן דיגיטאליים המפחיתים ב-90% את הקרינה, סורק המתקדם בעולם ללקיחת מידות, אלחוש ללא כאב בעזרת מזרק ממוחשב, מנורה מתקדמת להלבנת שיניים ועוד.

  החומרים המתקדמים ביותר בעולם

  כל החומרים בהם נעשה שימוש במרפאתנו הינם מהטובים ביותר מסוגם ,חלקם ייחודיים ומיובאים במיוחד עבורנו מחו"ל להבטחת תוצאות טיפולים איכותיות ועמידות לשנים רבות.

  השתלים המתקדמים ביותר

  בתמונה: שתלים חדשניים המותאמים אישית ומתחברים אל העצם במקרים בהם אין מספיק עצם להחדרת שתלים את תוך העצם.

  העצם והשתלים בהם נעשה שימוש במרפאתנו הינם הטובים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק ואנו מתעדכנים ומתחדשים כל הזמן בהתאם לחידושים העולמיים הקיימים, גישתנו הינה רפואת שיניים מוכחת מחקרית ובמרכזה רפואה עדכנית המתבצעת אך ורק בחומרים מעולים ואיכותיים ובטכניקות אשר הוכחו כמוצלחות ומתקדמות מחקרים מדעיים.

  בתמונה: שתלים חדשניים המותאמים אישית ומתחברים אל העצם במקרים בהם אין מספיק עצם להחדרת שתלים את תוך העצם.

  חיוך בריא הוא חיוך יפה

  צוות השינניות שלנו יקפידו על תחזוקה מתאימה על מנת שהחיוך היפה שניצור לך יישאר לשנים רבות, אנו מתחייבים לשמור על בריאות השיניים, החניכיים ורעננות הנשימה שלך.

  אוירה נינוחה בדרך לתוצאה המושלמת

  אף אחד לא מחייך בתור לרופא השיניים, אבל אצלנו מחייכים. אנו מאמינים שאווירה רגועה ונעימה היא מרכיב חיוני בתהליך ולכן מושקעים על ידינו מירב המשאבים והמאמצים , כדי שהתהליך כולו יהיה נעים עבורך.

  שירות מכל הלב

  חשוב לנו להתאים את עצמנו אליך גם בלוחות הזמנים ומשך הפגישות, ולהפוך את תכנית הטיפול לאפשרית עבורך, גם מהבחינה הכלכלית.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם