מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  הלבנת שיניים

  הלבנת שיניים

  מרפאתנו מובילה בתחום הלבנת שיניים בישראל, במגוון שיטות טיפול שונות ובטכנולוגיות מתקדמות. חיוך צחור וזוהר הוא חלומם של רבים, כיום, באמצעות שיטות מתקדמות להלבנת שיניים ובזכות ניסיונם הרב של ד"ר רוני אמיד וצוות רופאי המרפאה, החלום הרחוק שלכם הופך בקלות למציאות בהירה ומחויכת.

  מהם הגורמים לשיניים צהובות ומוכתמות

  בדומה לתהליכי ההתבגרות במערכות הגוף השונות, גם צבע השיניים נוטה להשתנות, להצהיב או להאפיר במשך השנים. השן היא מעין "רשת" הסופגת אליה חומרי צבע ממזון ושתיה. המראה הגבישי של השן מאפשר ספיגת חומרים בצבעים שונים מפירות, ירקות משקאות שונים ועישון, כמו גם מחבלות, שימוש בתרופות או מסיבות אחרות. בנוסף השנים שחולפות עושות את שלהן ועם הגיל, השיניים מקבלות גוון שונה, צהוב או אפור יותר, השיניים עלולות להיות מוכתמות על ידי צביעה חיצונית בעקבות חומרים שונים המצטברים עליהן.

  שיניים מוכתמות או בעלות צבע עכור או כהה, לא רק שאינן מוסיפות זוהר לחיוך אלא אף פוגמות במראה הכללי האסתטי של הפנים. הלבנת שיניים הינה פתרון פשוט, יעיל, וחיוני. הלבנה איכותית במרפאתנו באחת ממגוון שיטות הטיפול השונות תחזיר את השיניים לצבען המקורי במהירות, באיכות בלתי מתפשרת ובמקצועיות שתמצאו רק במרפאת ד"ר רוני אמיד ובזכות הצוות המנוסה והמקצועי שלנו.

  ד"ר רוני אמיד הינו מראשוני רופאי השיניים שבחנו בעבר את טיפולי הלבנת שיניים בלייזר, אך בשנים האחרונות מתבצעים במרפאתנו טיפולי הלבנת שיניים זה בשתי הטכניקות המובילות בעולם והנחשבות ליעילות ולבטוחות ביותר:
  טיפול בעזרת קרן אור LED (מנורת ZOOM) וטיפול הלבנת שיניים ביתית, ואנו משלבים בין שתי השיטות.

  השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם בהקדם!

   אז איך לטפל בשיניים צהובות

   הלבנת שיניים הינה תהליך קוסמטי, קצר ואיכותי ליצירת אסתטיקה דנטאלית וניתן לביצוע בכמה אופנים.

   ניתן להגיע למרפאתנו לטיפול הלבנה מרפאתית האורכת כשעה, התהליך מואץ בעזרת קרן אור המופקת ממנורת לד (LED). במרפאתנו משתמשים במנורת זום (ZOOM) הנחשבת למתקדמת מסוגה בעולם מנורה זו מאירה על השיניים, מאיצה את תהליך ההלבנה וגורמת לתוצאה מחמיאה ובהירה לצבע השיניים.

   שיטה נוספת היא שיטת הלבנה ביתית, הלבנה באמצעות תבנית לשינה בלילה או למספר שעות במשך היום, בשיטה זו אנו יוצרים תבנית המותאמת באופן מדוייק לשיני המטופל. את התבנית ממלאים בחומר מלבין אותו תקבלו במרפאתנו, התבנית עם החומר מורכבת על השיניים בלילה לקראת השינה, מידי בוקר כשתסתכלו במראה תוכלו לראות את הבהרת השיניים כאשר לאחר כ-6-7 לילות מתקבלת תוצאה משמעותית.

   כאמור הלבנת שיניים בכל אחת מהשיטות מבהירה את השיניים לכיוון צבען המקורי. כמובן שניתן לשנות את צבע השיניים לצמיתות בעזרת ציפוי חרסינה

   אחרי הלבנת שיניים לפני הלבנת שיניים
   אחרי הלבנת שיניים
   לפני הלבנת שיניים
   אחרי הלבנת שיניים
   לפני הלבנת שיניים
   חיוך מושלם
   לפני הלבנת שיניים

   כל השיטות להלבנת שיניים במרפאתנו

   כל מגוון השיטות להלבנת השיניים ישיבו את השיניים לצבען המקורי היות והטיפול מתמקד במשקעים שחדרו לתוך השן. הטיפול מתבסס על נגזרות של מי חמצן בהרכבים שונים, המפרקים מולקולות של חומרי צבע לקטנות יותר. ככלל, טיפולי הלבנת שיניים נחשבים לטיפולים מהירים וזמינים, אך יחד עם זאת הם חייבים להיעשות בצורה מוקפדת. אצלנו במרפאת ד"ר רוני אמיד הטיפולים נעשים בדרך היסודית והמקצועית ביותר. על מנת ליהנות מטיפול מושלם, תקבלו במרפאה ייעוץ מקיף המתייחס לנתונים חשובים כגון שיניים משוחזרות, כתרים, ציפויי חרסינה, איכות וכמות אמייל השיניים ומגוון נתונים ושיקולים שאנו נבדוק ולאחר מכן נחליט על הטיפול הנכון, המתאים והמדויק.

   במטרה לקבוע איזו שיטה מתאימה לכם, לפני תהליך הלבנת שיניים תעברו בדיקת התאמה מקיפה במסגרתה נבחן את התאמתכם לכל אחת משיטות הטיפול או לשילוב של שתיהן בכדי לקבל תוצאה מושלמת !!!

   הלבנת שיניים ביתית

   בשיטה זו יוצרים עבור המטופל תבנית שיניים בהתאמה אישית הנקראת גם סד הלבנה. את הסד על המטופל למלא בג'ל חומר הלבנה אותו יקבל במרפאה ולהרכיבו על שיניו למשך מספר שעות בכל יום (או לילה) ועד לשינוי המתבקש בגוון השיניים, הניכר לאחר כשבוע.

   במסגרת התהליך נלקחות המידות המדויקות של השיניים ויוצקים מהן תבניות במעבדה. על המטופל או המטופלת לשהות עם החומר המלבין, שריכוזו נקבע ומותאם באופן אישי, במהלך כמה שעות ביום או בלילה.

   יתרונות לשיטה ביתית: ניתן לבצע בעזרתה טיפול תחזוקתי מידי פעם ובנוסף ניתן גם למלא את התבנית בפלואוריד על מנת למנוע עששת בשיניים.

   חסרונות לשיטה הביתית: משך הטיפול הינו שבוע לעומת טיפולי הלבנה במרפאה לאחריו ניתן לראות את השינוי באופן מיידי.

   גם לאחר הלבנת השיניים במרפאה נכין עבורכם תבניות בהם תוכלו להשתמש לשמירה לאורך שנים על תוצאות ההלבנה על ידי טיפול תחזוקתי.

   הלבנת שיניים בקרן אור (נורות ZOOM)

   הלבנה לשיניים בשיטת זום הינה אחת השיטות הבולטות כיום להלבנת שיניים בעולם וגם אצלנו במרפאה, במהלך הטיפול מכוונת אלומת אור על השיניים לאחר שנמרחו בחומר מלבין ( 3 פעמים במשך שעה) כשאותה קרן אור ממוקדת – מזרזת את התהליך. שיטה זו נחשבת למתקדמת יותר מטיפולי הלייזר שבוצעו בעבר, מאושרת ובטוחה ביותר.

   טיפולי הלבנת שיניים באמצעות אלומת אור הינם יעילים ובטוחים לחלוטין. לאחר מריחת חומרי הגנה על החניכיים, נמרח ג'ל הלבנה על השיניים ומכוונת אלומת אור המאיצה את תהליך הלבנת השיניים. החומר נמרח על השיניים 3 פעמים (בכל פעם למשך 20 דקות), וסך הכל לשעה. ברוב המקרים תוך שעה מתקבלת תוצאה טובה. במקרים בהם התוצאה אינה מספקת ניתן להמשיך בתהליך ההלבנה באמצעות תבניות להלבנה ביתית עד לקבלת התוצאה המקסימלית..

   יתרון בולט בשיטת ZOOM הוא משך הטיפול, אם יש לכם חתונה בערב או שברצונכם בשיניים לבנות ועכשיו, שיטת זום היא הפתרון עבורכם, תוך פחות משעה החיוך יהיה לבן וצחור.

   הלבנת שיניים בשילוב מספר שיטות

   לעיתים נבחרת הלבנה באמצעות שיטה אחת מסויימת אך יש להשלים את הטיפול באמצעות שיטה נוספת על מנת לקבל תוצאה מושלמת רצויה.

   על מנת להתאים את שיטת ההלבנה המושלמת עבורכם, מרפאת רופא השיניים, ד"ר רוני אמיד מבצעת פגישה מקדימה וייעוץ מקיף בו ניתן להבחין בשחזורים, כתרים על גבי שיניים או ציפויי חרסינה, במידה ונעשו, ובדיקת איכות ומצב השיניים והתאמתן לטיפול – שכן, שיטת ההלבנה המוזכרת מתייחסת לשיניים טבעיות בלבד.

   על מנת לקבל גוון לבן שאינו צבעה הטבעי של השן, ניתן להתקין על השיניים ציפויי חרסינה כמו גם טיפולים נוספים. למידע בנושא ציפוי חרסינה לשיניים, לחץ כאן.

   צפו בד"ר רוני אמיד בתקשורת:


   במקרה ומדובר בשן שאיבדה את צבעה המקורי עקב טיפולי שורש או חבלה, מבוצעת הלבנה פנימית של השן לאחר קידוח קל בחלק הפנימי שלה, לתוך שן מוחדר החומר עד להבהרת השן לדרגה המתאימה הרצויה.

   עוד בנושא בכתבה הבאה: הבהרה על הלבנת שיניים 2020 לחצו כאן!


   האם ניתן להלבין שיניים באמצעות סודה

   סודה לשתייה אכן מנקה את השן אך לא מלבינה אותה מכיוון שהסודה לא מבצעת פעולה של חימצון.

   האם ניתן לבחור גוון מסויים אותו אני רוצה

   בטיפול מסוג הלבנת שיניים, השן חוזרת לצבעה הטבעי, במידה ורוצים צבע ייחודי ניתן לטפל בציפויים שונים.

   האם סוג משחת שיניים ספציפי שאני משתמשת בה עלול לגרום לצבע שיניים אפרפר

   צבען של השיניים המקורי נקבע על פי הגנטיקה, משחת שיניים בייצור של חברה מוכרת לא אמורה לגרום לשינוי בצבע השיניים.

   האם שינוי בצבע השיניים קורה באופן מיידי

   לרוב כן, מיד בסיום ההלבנה ניתן לראות שינוי משמעותי.

   מהי השיטה הטובה ביותר להלבנת שיניים

   קיימות שיטות רבות להלבנת שיניים במרפאה, אין המלצה חד משמעית ואנו מתאימים את השיטה בהתאם למטופל (כמובן מציגים את כל האפשרויות הקיימות).

   חשוב לנו שתצאו ממרפאתנו

   עם חיוך זוהר

   כל אחד יש חיוך משלו….צורת החיוך שהכי מתאימה לו לדעתו, כדי להגיע לתוצאה ההולמת אותך בדיוק, נלמד להכיר את מאפייני הופעתך ואת אישיותך ואחר כך נמצא יחד את החיוך המושלם עבורך. ד"ר רוני אמיד הוא רופא שיניים היוצר כבר שנים רבות חיוכים מושלמים ומחמיאים למטופליו.

   דר' רוני אמיד מקצוען אמיתי. שיחזור לבת שלי שן קידמית בצורה מושלמת. היה לי ברור שאת השחזור הדנטאלי שלי אבצע רק אצלו. כל צוות המרפאה מסור ואמין עם יחס אישי וחם. מומלץ בחום

   פלורה לירן

   פשוט וואו...אחרי הרבה נסיון עם רופאי שיניים( לצערי...)
   הגעתי לרוני, שעשה לי קסם!!!
   רופא סופר מקצועי, אדיב וקשוב.
   עכשיו יכולה לחייך בפה מלא ולחשוף את השיניים היפות.
   תודה לך רוני, לצוות המדהים של המרפאה ולאילן מהמעבדה.

   דליה בן עמי

   ד"ר רוני אמיד רופא בחסד עליון אלוף עולם באסטטיקה דנטלית גרם לי לחייך מחדש מומלץ בחום , יחס חם אישי ואוהב מכל צוות המרפאה
   ומקצועיות מספר 1

   שגית גז

   עברתי במרפאתו של רוני אמיד ממספר טיפולים ישור שיניים וציפוי שיניים
   והתוצאות מדהימות!!!
   הצוות במרפאה במילה אחת מדהים!!!
   ממליצה בחום

   נאווה רוסו

   אני מטופלת במרפאה מעל עשור. עשיתי מספר טיפולים, ציפויים,טיפול שורש וכמובן כל הזמן שיננית. מאוד מאוד מרוצה. גם הבת והבן מטופלים במרפאה. הטיפול איכותי ומושלם. ממליצה בחום למחפשי איכות.

   מרגלית ראדה

   מאמרים בנושא שיכולים לעניין אתכם