מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  חומצה היאלורונית לפנים | חומצה היאלורונית בשפתיים

  חומצה היאלורונית לפנים | חומצה היאלורונית בשפתיים

  חומצה היאלורונית 4חומצה היאלורונית 3 

   

  מחזירה נפח שאבד לעור הפנים, משפרת קווי מתאר ומטשטשת את פגעי הגיל והזמן. 

  איך היא עושה את זה?

  ריכזנו עבורך את כל היתרונות והאתגרים שבשימוש בחומצה היאלורונית לפנים וגם ממה כדאי להימנע כשמזריקים חומצה היאלורונית בשפתיים.

  צוות המרפאה של ד"ר רוני אמיד מתמחה בטיפולים אסתטיים והזרקות בפרט ויישמח לתת לך את כל המידע הנדרש לפני טיפול חומצה היאלורונית לפנים או שילוב של חומצה היאלורונית בשפתיים.

  המושג "חומצה היאלורונית" נמצא לאחרונה בכל שיח בעולם האסתטיקה, בעיקר בזכות יעילותו הרבה בטיפול בסימני הזדקנות העור.

  ככל שאנחנו מתבגרים, תהליך ההזדקנות מלווה באובדן נפחים בפנים המוביל למראה נפול, עייף ומקומט. חומרי מילוי שונים שקיימים בעולם האסתטיקה וחומצה היאלורונית בראשם, הם דרך יעילה להשיב נפחים ואיתם את המראה הצעיר והרענן שלקח לנו הזמן.

  השפע שיש היום לעולם הטיפולים האסתטיים להציע לך עשוי לבלבל ולכן חשוב להבין מהם יתרונותיה העיקריים של הזרקת חומצה היאלורונית לפנים או שימוש בחומצה היאלורונית לפיסול שפתיים וכמובן גם את הסיכונים הקיימים בכל טיפול.

  מהי חומצה היאלורונית?

  חומצה היאלורונית מוכרת לנו כאחראית על מיצוק וגמישות העור (אך נמצאת גם באזורים אחרים בגוף כמו בעור הידיים ואפילו באזורי הסחוס בין המפרקים) והיא למעשה מולקולה שכוללת רכיבי חלבון ומצויה בגופנו באופן טבעי, במינון נמוך יחסית. 

  עם זאת, לרוב, בעשור הרביעי לחיינו מתקיימת האטה של סימני הייצור הטבעי של חומצה היאלורונית בגוף אותה ניתן לשמר ולהגביר באמצעות הזרקות וטיפולים אסתטיים למילוי קמטים או למילוי אזורי נפח חסרים על ידי חומצה היאלורונית לפנים ובאזורים ממוקדים כמו לחיים, קו לסת או שפתיים.

  חומצה היאלורונית לפנים – נותנת אור להזדקנות העור

  עוד בגיל צעיר סיפרו לנו והזהירו אותנו מפני חשיפה יומיומית לנזקי הסביבה, תזונה לא מאוזנת, עישון סיגריות ובעיקר לקרינת השמש. עם השנים והתבגרות העור החשיפה נותנת אותותיה ומתקיימת ירידה בהורמוני המין החשובים כמו אסטרוגן – אלו גורמים לירידה ביצירת לחות ואיבוד תכולת המים בעור שמשפיעה באופן ישיר גם על המראה שלו. חומצה היאלורונית שנמצאת באופן טבעי בעור יש יכולת לשמר את כמות המים וכשיכולתה הטבעית פוחתת ונפגעת במרוצת השנים, מופיעה נפילה של עור הפנים באזורים מסוימים, היווצרות של קמטים, שקעים ומראה מבוגר ועייף יותר. 

  החומצה ההיאלורונית שמשתמשים בה להזרקה לאחר תהליכים שונים במעבדה, הופכת אותה לחומר קשה יותר לפירוק ובכך מאריכים את יכולת וזמן ההשפעה שלה ביצירת השינוי המבוקש.

  האפשרות לחידוש המראה הצעיר, ליצירה של נפח טוב, שמירה על לחות וחידוש האלסטיות של העור הם שגורמים לחומצה היאלורונית להיות כל כך נדרשת ובשימוש כל כך נפוץ באסתטיקה של הפנים

  כיצד מתבצעת הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים או חומצה היאלורונית בשפתיים?

  הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים מתבצעת בהליך מהיר ופשוט, באמצעות מחטים דקים או קנולה בהתאמה לאזור ההזרקה, ללא הרדמה וללא צורך בתקופת החלמה ממושכת.

  הזרקות חומצה היאלורונית מתבצעות באמצעות אלחוש מקומי של אזור ההזרקה בלבד, למניעת כאב או תחושת אי נוחות. משך הטיפול תלוי בכמות ההזרקות ובאזור המטופל כשבמרבית המקרים נדרש טיפול בודד. בסיום התהליך ניתן מיד ללכת הביתה ולחזור לפעילות רגילה ומלאה. והתוצאה? ניכרת באופן מיידי.

  חומצה היאלורונית לפנים – יתרונות וחסרונות השימוש 

  תחום ההזרקות והמילויים ברפואה האסתטית התפתח רבות בשנים שחלפו. בעבר, השתמשו יותר בחומרי מילוי קבועים כמו סיליקון או ביו אלקמיד אך כיום המגמה היא להחליף את השימוש בהם כמעט לחלוטין בחומרים שמשתלבים באופן טבעי יותר בגוף, ניתנים להמסה במידת הצורך והופכים את הטיפול לבטוח ופשוט יותר.

  כחלק מכך, הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים זוכה לפופולריות גבוהה בעיקר בשל היותה בטוחה יותר ובעלת שיעור סיבוכים נמוך ונדיר מאד. כשמדובר על חומצה היאלורונית לפנים ועל חומצה היאלורונית בשפתיים בפרט, מבינים שהיתרון הגדול הוא בהיותה זמנית והפיכה, כך שבמידה ולא אהבתם את התוצאה אפשר בקלות לשנות אותה.

  אם זאת, היתרון של חומצה היאלורונית לפנים או חומצה היאלורונית בשפתיים הוא גם החיסרון– השפעת הטיפול היא זמנית ויש לחדש את ההזרקה מדי תקופה על מנת לשמר את התוצאה.

  עמידות טיפול חומצה היאלורונית לפנים – לאורך כמה זמן הטיפול מחזיק מעמד?

  חומצה היאלורונית כוללת מגוון של מוצרים שמשפיעים על הגוף בדרכים שונות ולפרק זמן משתנה. עמידות טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית לפנים או חומצה היאלורונית בשפתיים יכולה להשתנות מאד בין אדם לאדם וזאת בהתאם לסוג ואיכות החומר שהוזרק, למטרת הטיפול ולתנאי העור של האדם.

  ככלל, מדובר בטיפול שתוצאותיו המיטביות נשמרות לתקופה של כשישה חודשים ולאחריהם יש צורך בחידוש הטיפול על מנת לשמר את התוצאה.

  סיבוכים אפשריים של מילוי חומצה היאלורונית לפנים

  חומצה היאלורונית היא חומר יעיל ובטוח לשיפור מראה העור. עם זאת כדאי לדעת כי לאחר הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים ייתכנו תופעות לוואי זמניות כמו תחושת אי נוחות קלה, אדמומיות או שטפי דם. לכן, אם ידוע לך על נטייה לפתח שטפי דם – יש ליידע את הרופא מבעוד מועד על מנת שיוכל להיערך ולמזער , במידת אפשר, את הסיכון להתפתחות שטפי דם. 

  לאחר ההזרקה של חומצה היאלורונית לפנים או טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, תיתכן גם נפיחות קלה באזור המטופל או תגובות אלרגיות לחומצה או לחומר המאלחש. לרוב התגובה היא מיידית אך יכולות להופיע גם תגובות אלרגיות, דלקתיות או זיהומיות מאוחרות יותר. חשוב לעדכן את הרופא על כל אלרגיה ידועה ובמידה והופיעו תופעות לוואי לאחר הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים, יש לפנות לייעוץ רפואי באופן מיידי על מנת לקבל את הטיפול המתאים.

  חומצה היאלורונית בשפתיים – עיצוב ועיבויי שפתיים

  שפתיים מלאות וחושניות הן חלומן של נשים רבות (וגם גברים). טיפולי עיבוי והגדלה של השפה מבוססים היום ברובם על הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. המטרה בהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים היא לתקן אסימטריה, להדגיש את קווי המתאר שלהן, להשיב להן נפח ולחות וליצור שפתיים בשרניות ובעלות מראה טבעי. חומצה היאלורונית דורשת הקפדה על הזרקה של חומר פעיל בדרגות סמיכות עדינות על מנת ליצור לשפתיים מסגרת טבעית, רכה וחושנית. 

  הטיפול מתבצע לאחר מריחת חומר מאלחש וחיטוי האזור, סימון האזור המטופל והחדרת החומר באמצעות מחט דקיקה. במהלך הטיפול הרופא המיומן מפסל את השפתיים לצורה הרצויה בכמויות מדויקות ומדודות. תוצאות הטיפול הן מיידיות ומתייצבות תוך מספר ימים. במידת הצורך ניתן לתקן את התוצאה באמצעות הפחתה של חומר במילוי או הוספה שלו.

  אחוזי הצלחת הטיפול גבוהים מאד ותוצאות ההזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים באיכות טובה נשמרות בין 6-12 חודשים עד שהחומר נספג לחלוטין ומתכלה.

  מה צריך לעשות וממה להימנע לפני הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים?

  * מטופלים עם נטייה להרפס בשפתיים צריכים ליטול כדורי זובירקס כטיפול מונע לפני הזרקה של חומצה האילורונית בשפתיים ולהמשיך ליטול את הכדורים גם לאחר הטיפול בהתאם להנחיות הרופא.

  * לא ניתן לבצע הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים במטופלים עם הרפס פעיל.

  מה צריך לעשות וממה להימנע אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים?

  * ניתן להניח קרח על האזור המטופל על מנת להקל במקרה של תחושת אי     

    נוחות או נפיחות. 

  * ניתן ליטול משככי כאבים במידת הצורך ולמרוח קרמים מקלים בהיוועצות עם   

    הרופא המטפל.

  * יש להימנע מצריכת קופאין ואלכוהול למשך 48 שעות 

  * יש להימנע מאמבטיות חמות וסאונות למשך 48 שעות 

  * יש להימנע מפעילות ספורטיבית במשך 72 שעות 

  * אין ללעוס מסטיק או לאכול מאכלים קשים ללעיסה לאחר הטיפול

  * אין למרוח שפתון במשך כשלושה ימים לאחר הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים.

  *אין לבצע טיפולי שיניים או טיפולים קוסמטיים נוספים עד כשבוע לאחר   

    ההזרקה.

  מדוע לבחור במרפאה של ד"ר אמיד להגשמת החלום וחידוש המראה שלך באמצעות חומצה היאלורונית לפנים או בשפתיים?

  כדי להבטיח את הצלחת הטיפול חשוב לבחור ברופא מנוסה ומיומן בהזרקות. המרפאה של ד"ר אמיד מתמחה בטיפולים אסתטיים מעל 40 שנה ומבצעת כל טיפול בטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום עם צוות רופאים מנוסה ושירותי. כל טיפול נעשה תוך שיתוף פעולה מלא בין צוות הרופאים למטופלים שמתחיל בתיאום ציפיות מקדים ומעמיק עד לסיום התהליך בהצלחה ובשביעות רצון מירבית.

  רוצים לעשות צעד נוסף לקראת הגשמת החלום? דברו איתנו