מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  סתימות לבנות

  סתימות לבנות

  סתימות לבנות – שחזורים בצבע השן

  לבן יותר, יפה יותר. סתימות לבנות במרפאת ד"ר רוני אמיד

  בשנים האחרונות רבים ממטופלינו במרפאה מודעים ליתרונות של שחזור שיניים באמצעות סתימות לבנות (או ליתר דיוק שחזורים בצבע השן) ודורשים אותן. קל להבין אותם, סתימות לבנות מחקות בצורה מושלמת את השן הטבעית ואינן בולטות כמו זרקורים כסופים מתוך הפה. באמצעות סתימות לבנות ניתן לשחזר שיניים לאחר שנפגעו מעששת או להחליף סתימות כהות או כסופות.

  עד העבר הלא רחוק, סתימה לבנה נחשבה לטיפול חלקי ולא תמיד יעיל. כיום הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לשחזר ביעילות שיניים קדמיות ואחוריות וגם לשמור על מראה טבעי. חומרי שחזור השניים יוצרים חיבור עמיד מאד אל שכבות השן, כך שנוצרת מקשה אחת חזקה של סתימה לבנה ושל השן עליה היא מחוברת.

  במרפאת ד"ר רוני אמיד אנו מציעים למטופלים שלנו לבצע סתימה לבנה מחומרים מתקדמים ותוך התאמתם לאופי השחזור הנדרש. אנו מתחייבים לסתימות לבנות שיחזיקו שנים ארוכות ויחד עם זאת יראו טבעיות לחלוטין. גם מי שזקוקים לסתימות מרובות יכולים להיות שקטים שלא ניתן להבחין בין השיניים בהן נעשתה סתימה לבנה לבין השיניים הטבעיות.

  אינליי, אונליי – סתימות חרסינה (מילואות). כל השיטות, כל היתרונות

  למרפאת ד"ר רוני אמיד ניסיון רב ביישום טיפולים מתקדמים, במקום סתימות לבנות מחומרים מרוכבים אנו עושים שימוש בשחזור שיניים בעזרת חרסינות מתקדמות כתחליף טוב יותר וחזק יותר מהסתימות הלבנות.

  שחזורים אלו נקראים אינליי, אונליי או בעברית מילואות חרסינה, אלו הם שחזורים עמידים ביותר לאורך זמן, וחומר השן אותו מורידים מהשיניים הינו מינימליסטי יחסית לכתרי חרסינה. סוג השחזור מותאם להיקף שטח השן בו נדרשת הסתימה.

  סתימות לבנות

  שחזור בעזרת חומרים מרוכבים, נחשב ברפואת השיניים המתקדמת כשחזור הנכון כאשר נותרת בשיניים כמות רב של חומר שן.  אנחנו ממליצים על הטיפול בעזרת חומרים מרוכבים כאשר החלל אותו אמור החומר למלא הוא קטן עד בינוני. כאשר נדרשת סתימה נרחבת יותר, ויש חשש לשבירה של השן המשוחזרת (כתוצאה מכוחות הלעיסה) אנו ממליצים על מילואת חרסינה.

  מילואת חרסינה (אינליי או אונליי) היא החלופה המתקדמת והמומלצת ברפואת השיניים העולמית על פני כתר גם במקרים בהם נדרש בעבר כתר משום שהיא אינה מחייבת הסרה נרחבת של חומר שן.

  מילואת חרסינה היא סתימה נרחבת העשויה מחרסינה, ומותאמת לתוך השן או על גבי השן. היא מותקנת במהלך שני מפגשים במרפאה: בביקור ראשון מסירים את העששת או את הסתימות הישנות מהשן, נלקחת מידה ונשלחת למעבדה ועל גבי השן מותקנת סתימה זמנית ובביקור השני מודבק החלק החסר על השן לאחר שבוצע על ידי טכנאי-אמן בצורה ובצבע הזהים לשן הטבעית.

  אם בכוונתכם לבצע שיקום פה אשר במהלכו יבוצעו מספר שחזורים,כדאי להתעניין בסוגים השונים של שחזורים השונים  במקום "סתימות לבנות", ללא ספק התוצאה תהיה אסתטית, חזקה ועמידה  הרבה יותר.

  אם הנכם מעוניינים בשחזור בצבע השן במקום סתימת אמלגם ישנה שאינה מוסיפה חן לחיוך, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו, כמרפאה מובילה בתחום האסתטיקה הדנטלית יש לנו עבורכם מגוון רחב של טיפולים שיעלו על פניכם חיוך רחב. כל הטיפולים ניתנים בידי רופאים מנוסים ומקצועיים בתחומם יחד עם שירות נינוח ונעים.

  אחרי הלבנת שיניים לפני הלבנת שיניים
  אחרי סתימה לבנה
  לפני סתימה לבנה

  מאמרים בנושא שיכולים לעניין אתכם