מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  שיקום הפה

  שיקום הפה

  שיקום הפה בראייה מקיפה במרפאת ד"ר רוני אמיד

  שיקום פה כולל בתוכו טווח רחב של אפשרויות: שיקום על גבי שתלים, בעזרת כתרים, גשר או תותבות. ברפואת השיניים העכשווית הפך שיקום הפה על ידי שתלים לעניין שבשגרה, בעוד שבעבר, אנשים שסבלו מאובדן שיניים נאלצו להסתפק בפתרונות מסורתיים ופחות יעילים כמו גשרים או תותבות (חלקיות או שלמות).

  כיום מטופלים הנזקקים לשחזור שיניים יכולים לעבור שיקום מהיר בתקופה קצרה, וליהנות מפתרונות קבועים איכותיים הרבה יותר. גם הטכנולוגיות המתקדמות יצרו פתרונות יעילים וזמינים יותר, פתרונות שיקום הפה המוצעים כיום מאפשרים כמעט לכל אחד ולהמשיך ליהנות מתפקוד מיטבי וממראה טבעי ואסתטי.

   

  הגדרת תחום "שיקום הפה" היא נרחבת וחובקת בתוכה טיפולים שונים בתחום רפואת שיניים כגון: שחזורים דנטליים מגוונים, לרבות מבנים, כתרים, גשרים ותותבות – ולצורך יישומם נדרשת ראייה כוללת. רופא שיניים העוסק בשיקום הוא מעין "אדריכל" הרואה ומתכנן את הטיפול הכולל, ואשר בשיתוף עם המומחים השונים מתחומי רפואת השיניים מתאים פתרונות שחזור יעילים, בהתחשב בנתונים הספציפיים לכל מטופל כגון: מצב השיניים, מיקומן בפה, מצב העצם, והחניכיים ועוד.

  שיקום הפה עם צוות של רופאים מומחים בתחומם

  שיקום הפה והחניכיים

  לד"ר רוני אמיד ניסיון עשיר משנת 1990 בביצוע טיפולי שיקום פה, והמרפאה מציעה פתרונות שיקום פה חדשניים המבוססים על ידע נרחב, ניסיון והתעדכנות מתמדת. גם בטיפולים המיועדים למקרים קלים יחסית וגם במקרים בהם קיים חוסר גדול בשיניים שיש לשחזר נעשה אבחון מקיף ונבנית תכנית הכוללת לעיתים מספר חלופות. יחד עם ד"ר רוני אמיד מבוצעים שיקומי פה מסובכים ע"י פרופסור מרטין גרוס – מומחה לשיקום הפה, בעל שם עולמי ומי שניהל את ההתמחות בשיקום הפה באוניברסיטת תל אביב במשך שנים רבות.

  חשיבות רבה אנו מעניקים לשיתוף עם טכנאי השיניים הטובים בארץ והמנוסים ביותר בתחום כדי להבטיח לכם מראה יפה וטבעי והשתלבות מושלמת בטור השיניים.

  שיקום הפה בנוחות ובקלות יחסית

  למי שעומדים לפני תהליך ממושך של שיקום הפה, אנחנו מציעים לעבור זאת בעזרת הרופאים המובילים בתחום ובתנאים מיטביים: חדרי טיפול מאובזרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, וצוות איכותי של רופאים מומחים וסייעות, המעניק שירות אישי ונינוח לאורך הטיפול. לפני תחילת ההליך הטיפולי-שיקומי, צוות המרפאה יציע לכם תכנית טיפול המתאימה לצרכים שלכם, וילווה אתכם בכל הטיפולים הקליניים והאסתטיים עד שלא תפסיקו לחייך.

  מרגישים שהגיע הרגע לטפל בשיניים? מעוניינים בייעוץ לשיקום הפה? נשמח להכיר אתכם ולהציע לכם פתרונות מתאימים.

  מאמרים בנושא שיכולים לעניין אתכם