מרמורק 14, תל אביב יפו 03-5446699
×

לרשותכם שירות התייעצות עם ד''ר רוני אמיד

אנא העלו תמונה בתקריב של השיניים וספרו לנו מה מפריע לכם.

אנו ננסה לייעץ (ללא תשלום) לגבי האפשרויות הטיפוליות העומדות בפניכם.

התייעצות  ONLINE יכולה לסייע בהתאמת הרופא המתאים להתייעצות
הראשונה המלאה במרפאה.

השאירו פרטים ונשוב אליכם

קובץ לא נבחר
התייעצות ראשונית Onlineחינם
×
×

ד"ר רוני אמיד

בשנת 1990 סיים ד"ר אמיד
את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב ומאז
מנהל מרפאת שיניים בתל
אביב. עיקר פעילות המרפאה
הם טיפולי אסתטיקה

5 דרכים להשגת חיוך מושלם

כולם רוצים חיוך מושלם ובריא, חיוך החושף מערכת של שיניים ישרות ולבנות. אין זה מפתיע, כי יש משמעות רבה למראה הפה של האדם. מראה של הפה והשיניים מבשרים על מצבו הבריאותי ורמת ההיגיינה של כל אחד.

בחברה המעודדת יצירת קשרים ואינטראקציות חברתיות היא מציבה גם סטנדרט גבוה שבו החיוך וכל המראה החיצוני עשוי להיות מאוד משמעותי בכל הנוגע להצלחה בראיונות עבודה, בקשרים חברתיים ובמציאה של בן או בת זוג. להלן 5 דרכים להשגת חיוך מושלם.

דרך אחת הלבנת שינים –  טיפול אסתטי שנעשה באמצעות חומר הלבנה מיוחד וניתן לבצע אותו במרפאת השיניים או בבית בטיפול עצמי לאחר ביקור במרפאה והתאמת סד. הלבנה שמתבצעת במרפאה, אורכת בדרך כלל שעה והתוצאות הן מידיות. הלבנה ביתית אורכת מספר ימים, ניתן גם לשלב בין השיטות.

טיפול הלבנת שיניים לפני ואחרי

דרך שניה יישור שיניים יישור שיניים  נחשב לטיפול נפוץ ביותר, ניתן לבצע אותו כבר בגיל צעיר, לצורך אסתטי או בריאותי. יישור שיניים יכול להיעשות ע"י סמכים המחוברים לשיניים או על ידי קשתיות. האורתודנט, הוא האדם המוסמך שיתאים עבור כל מטופל את דרך הטיפול שמתאימה לו בזמן הכי קצר שניתן. מדובר בתקופה בין מספר חודשים עד שנה וחצי לערך.

אשה בתהליך יישור שיניים במרפאת דוקטור רוני אמיד

דרך שלישית ציפוי חרסינה – לשואפים להעניק לשיניהם שלו מראה יפה ואחיד ניתן לבחור בציפויים  מחרסינה. התהליך יחסית פשוט, מדובר בהדבקה של עלים דקים מחרסינה על גבי חזיתיות השיניים, ציפוי החרסינה מספק לכל שן מראה נקי ומצוחצח בלי כתמים והוא גם יכול לצמצמם רווח שנראה לעין בין השיניים.

 

דרך רביעית כתר חרסינה מדובר בכתר המחליף את השן, התקנת כתרים נדרשת בדרך כלל לאחר טיפולי שורש כאשר חייבים לעטוף את השיניים במעטה חזק. כתר חרסינה הוא מענה מכובד ונאה לכל מקום בו חסרה שן.

כתר חרסינה

דרך חמישית כתר זירקוניה כתרי זירקוניה הם הכתרים המובחרים ביותר, הם מקנים מראה מרשים במיוחד של שיניים בוהקות. בעבר שמשו בעיקר לשחזור שיניים קדמיות, אך כיום משמשים ככתר העיקרי במרפאתנו.

רוצים להתרשם מתמונות לפני ואחרי הטיפולים השונים במרפאה? לחצו כאן

מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ לכל סוגי הטיפולים

הלבנת שיניים בשיטות שונות