מרפאת שיניים דוקטור רוני אמיד

למידע נוסף וקביעת תורים

השאירו פרטים ונשמח לעמוד
לשירותכם בהקדם!

  חייגו אלינו צור קשר ווטסאפ

  5 דרכים להשגת חיוך מושלם

  5 דרכים להשגת חיוך מושלם

  כולם רוצים חיוך מושלם ובריא, חיוך החושף מערכת של שיניים ישרות ולבנות. אין זה מפתיע, כי יש משמעות רבה למראה הפה של האדם. מראה של הפה והשיניים מבשרים על מצבו הבריאותי ורמת ההיגיינה של כל אחד.

  בחברה המעודדת יצירת קשרים ואינטראקציות חברתיות היא מציבה גם סטנדרט גבוה שבו החיוך וכל המראה החיצוני עשוי להיות מאוד משמעותי בכל הנוגע להצלחה בראיונות עבודה, בקשרים חברתיים ובמציאה של בן או בת זוג.

  להלן 5 דרכים להשגת חיוך מושלם:

  דרך אחת הלבנת שינים

  טיפול אסתטי שנעשה באמצעות חומר הלבנה מיוחד וניתן לבצע אותו במרפאת השיניים או בבית בטיפול עצמי לאחר ביקור במרפאה והתאמת סד. הלבנה שמתבצעת במרפאה, אורכת בדרך כלל שעה והתוצאות הן מידיות. הלבנת שיניים ביתית אורכת מספר ימים, ניתן גם לשלב בין השיטות.

  אחרי הלבנת שיניים

  דרך שניה יישור שיניים

  יישור שיניים  נחשב לטיפול נפוץ ביותר, ניתן לבצע אותו כבר בגיל צעיר, לצורך אסתטי או בריאותי. טיפולי יישור שיניים יכולים להיעשות ע"י סמכים המחוברים לשיניים או על ידי קשתיות. האורתודנט, הוא האדם המוסמך שיתאים עבור כל מטופל את דרך הטיפול שמתאימה לו בזמן הכי קצר שניתן. מדובר בתקופה בין מספר חודשים עד שנה וחצי לערך.

  יישור שיניים לפני ואחרי הטיפול

  דרך שלישית ציפוי חרסינה

  לשואפים להעניק לשיניהם שלו מראה יפה ואחיד ניתן לבחור בציפויים  מחרסינה. התהליך יחסית פשוט, מדובר בהדבקה של עלים דקים מחרסינה על גבי חזיתיות השיניים, ציפוי החרסינה מספק לכל שן מראה נקי ומצוחצח בלי כתמים והוא גם יכול לצמצמם רווח שנראה לעין בין השיניים.

  אחרי ציפוי חרסינה למינייט

  דרך רביעית כתר חרסינה

  מדובר בכתר המחליף את השן, התקנת כתרים נדרשת בדרך כלל לאחר טיפולי שורש כאשר חייבים לעטוף את השיניים במעטה חזק. כתר חרסינה הוא מענה מכובד ונאה לכל מקום בו חסרה שן.

  דרך חמישית כתר זירקוניה

  כתרי זירקוניה הם הכתרים המובחרים ביותר, הם מקנים מראה מרשים במיוחד של שיניים בוהקות. בעבר שמשו בעיקר לשחזור שיניים קדמיות, אך כיום משמשים ככתר העיקרי במרפאתנו.

   

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם